Lasi laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunākajā numurā!

1138

Lasītāji Ventspilī savās pastkastītēs saņēmuši laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunāko – 89. numuru!

Putnis: Lemberga politiskā darbība pēdējos desmit gadus ir vērsta uz to, lai izvairītos no cietuma. Par to, ka mūsu valsts augstākajos varas ešelonos ne tuvu viss nav labākajā kārtība, “Ventspilnieks.lv” ir rakstījis ne reizi vien. Tāpat arī par to, ka pret atsevišķiem politiķiem no šīs pašas varas puses valda duāla attieksme. Kādēļ tā notiek, kādas vēsmas pūš uz mūsu politiskās skatuves, un kāda loma tajā visā ir no amata pienākumu pildīšanas atstādinātajam Ventspils mēram Aivaram Lembergam, intervijā stāsta partijas “Progresīvie” valdes priekšsēdētājs Roberts Putnis.

AT atzīst par prettiesisku pret opozīciju vērsto informācijas ievietošanas ierobežojumu. Augstākās tiesas (AT) Administratīvo lietu departaments tiesnešu kopsēdē atcēlis Administratīvās rajona tiesas tiesneša lēmumu, ar kuru iepriekš tika atteikts pieņemt Ventspils domes deputāta Ģirta Valda Kristovska pieteikumu uzlikt par pienākumu domei sniegt viņa prasīto informāciju, kā arī atzīt par prettiesisku informācijas ievietošanas ierobežojumu mazākuma deputātiem Ventspils pašvaldības oficiālajā portālā.

Atbildības gaišais smagums. Pieņemts uzskatīt, ka ražena auguma un fiziski stipri cilvēki arī emocionāli ir visnotaļ noturīgi un optimisti. Tā līdz nesenajiem, ģimenei liktenīgajiem gadiem domājis arī ar platiem pleciem un gandrīz divmetrīgu stāvu apveltītais Ventspils Tirdzniecības ostas (VTO) dokers Dainis Zariņš. Trieciens nācis no pavisam negaidītas puses – pēkšņi aizsaulē aizsaukta mīļotā sieva Sandra, vēl pēc sešiem mēnešiem cienījamā vecumā miris arī tēvs.

Pašvaldības 2019. gada budžeta gaidās. Diemžēl arī šoreiz 2019. gada Ventspils pilsētas domes, tās iestāžu, kapitālsabiedrību, biedrību, Ventspils Brīvostas pārvaldes budžetu izstrādes un apstiprināšanas procesā nekas nemainīsies. Mūsu, ventspilnieku, makā turpinās vienpersoniski “šiverēt” smagos amatnoziegumos apsūdzētais, tiesiski ierobežotais Aivars Lembergs.

Šie ir tikai daži no tematiem laikraksta jaunākajā numurā. Meklē laikrakstu savā pastkastītē!

Laikraksts ir bezmaksas izdevums, kuru izdod biedrība Par taisnīgumu un atklātību. Ja gadījumā neesat saņēmuši laikrakstu, rakstiet mums e-pasta vēstuli redakcija@ventspilnieks.lv!

Nākamais numurs iznāks 7.decembrī!