Seminārs tūrisma jomā par mārketinga komunikāciju lomu uzņēmējdarbībā

1105

Šodien Ventspils Galvenajā bibliotēkā norisināsies Europe Direct informācijas centra (EDIC) Ventspils un Tūrisma informācijas centra rīkots seminārs tūrisma jomā strādājošajiem par mārketinga komunikācijām un to lomu uzņēmējdarbībā. Seminārs sāksies plkst.14.

Kā informēja Tūrisma informācijas centrā, seminārā par pieredzi jaunu produktu radīšanā un reklamēšanā stāstīs Kuldīgas novada Snēpeles pagastā esošā viesu nama Mazsālijas saimnieki Gunita Štroha un Gunārs Slavinskis. Viņi ne tikai stāstīs, bet būs iespēja arī degustēt no lauku labumiem gatavotās uzkodas un vīndara Gunāra piedāvātos dzērienus.

“Nav tūrisma sezona un nesezona. Mūsu uzdevums ir rast risinājumus un nodrošināt, lai tūrisma sezona ir visu gadu. Kas ir mūsu pašu neieraudzītais un nenovērtētais, atšķirīgais un savdabīgais, kas var kļūt par produktu un peļņu? Daudz mācos dodoties ceļojumos, skatos kā tūrisma jomā strādājošie dalās ar savām tradīcijām, dabas doto vai unikālām prasmēm. Ne viss ir pārņemams, bet redzētais mudina radoši pieiet it kā pierastām un vienkāršām lietām,” stāsta Gunita Štroha.

Saimnieki piedāvā ne tikai naktsmājas, bet arī vietu kāzu svinībām, dzimšanas dienām un tematiskām ballītēm, uzņēmumu saliedēšanas pasākumiem, telpas semināriem un konferencēm. Šeit piedāvā degustēt mājas vīnus, ir iespēja makšķerēt vairāk nekā astoņus hektārus plašajos dīķos, kur dzīvo karpas, foreles, līņi, asari, līdakas un pa kādai zelta karūsai. Pateicoties saimnieka Gunāra vaļaspriekam – vīna darināšanai, kopā ar citiem Kurzemes uzņēmējiem – vīndariem un Kurzemes Tūrisma asociāciju, izveidots tūrisma maršruts Kurzemes romantiskās vīna tūres. Par aktivitātēm bērniem Mazsālijas saņēma Tūrisma attīstības valsts aģentūras balvu par veiksmīgāko jauno tūrisma objektu nominācijā Dabas taka.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: SXC