Ventbunkers piešķir Ventspils augstskolai 150 000 eiro

1537

Akciju sabiedrība Ventbunkers valde nolēmusi atbalstīt finansējuma piešķiršanu Ventspils augstskolai 150 000 eiro apmērā, portāls Ventspilnieks.lv uzzināja augstskolā.

Kā norādīja augstskolas rektore Gita Rēvalde, šāds lēmums no uzņēmuma puses pieņemts, „apzinoties Ventspils augstskolas kā izglītības iestādes un zinātniskās institūcijas zinātnisko un tehnoloģisko potenciālu un AS Ventbunkers kā viena no lielākajiem Ventspils uzņēmumiem nozīmi Ventspils pilsētas iedzīvotāju labklājības veicināšanā“.

Ventspils augstskola ceturtdien, 19.maijā, saņēmusi Ventbunkers vēstuli, kurā teikts, ka uzņēmums augstu vērtē Ventspils augstskolas nozīmīgo un sekmīgo darbu izglītības un pētniecības jomā, par ko liecina ne tikai Ziemeļvalstu padomes ekspertu izteiktā atzinība, bet arī kvalificētie Ventspils augstskolas absolventi, kuri šobrīd ir Ventbunkers darbinieki un sniedz lielu ieguldījumu uzņēmuma attīstībā. Ventbunkers savā vēstulē arī uzsver, ka atzinīgi vērtē Ventspils augstskolas rektores Gitas Rēvaldes darbības stratēģijā uzstādīto mērķi kļūt par uz tehnoloģijām un attīstību vērstu, konkurētspējīgu Eiropas līmeņa universitāti, jo nepārtraukta attīstība ir arī viens no Ventbunkers mērķiem.

Ventspils augstskolas stratēģijā viens no būtiskiem mērķiem ir veidot sadarbību ar uzņēmējiem, sevišķi Ventspilī, lai stiprinātu Ventspils izaugsmi, ekonomisko attīstību un veicinātu nodarbinātību. Sadarbība ar Ventbunkers un piešķirtais finansējums ir īpaši būtiski laikā, kad Ventspils pilsētas dome vēl nav definējusi nosacījumus, uz kādiem tā turpina finansēt augstskolu.