Ventspilī dzīvojošajiem iedzīvotājiem ir nepieciešams paziņot pašvaldības uzņēmumam Ventspils labiekārtošanas kombināts par izmaiņām daudzdzīvokļu dzīvojamo māju dzīvokļos deklarēto personu skaitā. Tas nepieciešams tādēļ, lai uzņēmums varētu izrakstīt korektu rēķinu par sniegto sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu.

Uzņēmumā skaidroja, ka rēķins par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās tiek izrakstīts atbilstoši deklarēto personu skaitam katrā dzīvoklī – tieši tādēļ ir svarīgi savlaicīgi paziņot uzņēmumam par izmaiņām deklarēto personu skaitā. Rēķina apmēru var ietekmēt arī deklarētās personas ilgstoša prombūtne – mācības vai darbs citā pilsētā vai valstī, ilgstoša atrašanās slimnīcā, par ko uzņēmums jāinformē. Par personas prombūtni jāpaziņo pirms prombūtnes un jāiesniedz apliecinoši dokumenti.

Ja ikdienas steigā tomēr piemirsies paziņot par izmaiņām, pārrēķins par atpakaļejošu periodu tiek veikts par sešiem mēnešiem no izmaiņu vai prombūtni apliecinošu dokumentu iesniegšanas brīža.

Ziņot par izmaiņām iespējams gan rakstot e-pasta vēstuli uz rekini.vlk@ventspils.lv, pievienojot nepieciešamos dokumentus, kā arī iesniedzot nepieciešamos dokumentus Sanitārās tīrīšanas iecirkņa Abonentu daļā, Pils ielā 12.

Rēķinu par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu katru mēnesi bezmaksas var saņemt savā e-pastā – jānosūta tikai pieprasījums (adrese un e-pasts) uz rekini.vlk@ventspils.lv. Klientiem, kuriem norēķinu konts ir AS Swedbank, rēķinus par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu iespējams saņemt savā Swedbank internetbankā.

Autors: Ventspilnieks.lv / Edijs Pālens/LETA