Ventspils brīvosta lielā izstādē Ķīnā meklē jaunas sadarbības iespējas

1489

Čendu notiekošajā vienā no lielākajiem Ķīnas transporta un loģistikas nozares pasākumiem – starptautiskajā izstādē China International Transportation & Logistics Expo 2017 piedalās arī Ventspils brīvostas pārvalde, lai prezentētu Ventspils ostas plašās iespējas un dibinātu jaunus sadarbības kontaktus.

Latvijas nacionālo stendu pārstāv Ventspils brīvostas pārvalde, Latvijas Dzelzceļš un citas Latvijas lielākās ostas. Izstādes ietvaros notiek arī transporta un loģistikas nozares semināri un industriālo, loģistikas parku apmeklējumi – ekskursijas, tiekoties ar uzņēmējiem. Ventspils brīvostas pārvaldes mērķis ir prezentēt visas sadarbības iespējas ar Ventspili to skaitā Ziemeļu ostas projektu, kravu transportēšanas priekšrocības caur Ventspils ostas termināļiem, sadarbības iespējas ar stividorkompānijām un plašo pieostas industriālo zonu piedāvājumu.

Šī izstāde notiek jau 13.gadu, un tā ir viena no nozīmīgākajām starptautiskajām nozares izstādēm Ķīnā, kurā vienkopus tiekas vairāk nekā 1000 lielākie transporta un loģistikas pārstāvji no vairāk nekā 20 valstīm.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Ventspils brīvosta