Ceturtdienas vakarā Ventspils pilsētas centrā aizturēts kāds riteņbraucējs, urš vadījis savu divriteni krietnā reibumā. Valsts policijas aizturētā vīrieša izelpā konstatēja 2,91 promili alkohola reibuma. Aizturētais ir kāds 1956.gadā dzimis vīrietis, kurš aizturēts Medņu ielā plkst.22.10.

Aizvadītajā nedēļā reģistrēti vēl vairāki līdzīgi gadījumi. Vispirms Ventspilī pa Kustes dambi 1986.gadā dzimis vīrietis vadīja velosipēdu, būdams 1,66 promiļu reibumā, savukārt Ventspils novada Vārves pagastā pie kādām mājām uz vietējās nozīmes ceļa 1965.gadā dzimis vīrietis alkohola reibumā stumjot velosipēdu nokritis un guvis miesas bojājumus. Viņš nogādāts slimnīcā.

Aizturēti arī dzērājšoferi. 19.septembrī plkst.10.41 tika saņemta informācija, ka pa autoceļu Ventspils-Kuldīga brauc automašīna Audi 80 pelēkā krāsā, kuras vadītājs, iespējams, ir alkohola reibumā un ir izraisījis uz ceļa avārijas situācijas. Apturot automašīnu un pārbaudot tās vadītāju 1967.gadā dzimušu vīrieti, konstatēts, ka viņš ir vadījis transportlīdzekli, atrodoties 2,44 promiļu reibumā. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Savukārt 21.septembrī plkst.16.50 Ventspilī, Lidotāju ielā, reģistrēts ceļu satiksmes negadījums ar cietušajiem. 1970.gadā dzimis vīrietis, vadot VW Touareg, nobrauca no brauktuves un uzbrauca ceļa zīmei un kokam, tos bojājot. Vadītājam konstatēti miesas bojājumi, alkohola apreibums (1,40 promiles). Cietušais nogādāts slimnīcā.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA