Astoņi Ventspilī strādājoši taksometru pakalpojumu sniedzēji pašvaldībā iesnieguši lūgumu izveidot pilsētas centrā divas jaunas taksometru stāvvietas. Uzņēmēju izraudzītās stāvvietas domes Ekonomikas un budžeta komisijas sēdē noraidīja, tā vietā ierosinot alternatīvu variantu Kuldīgas ielā, iepretim Swedbank filiālei.

Vienu stāvvietu uzņēmumi vēlējās Kuldīgas ielā pretī Lielajai ielai, bet otru – Ganību ielā iepretim Jaunpilsētas laukumam. Abas taksometru stāvvietas atrastus līdzās izklaides vietām – attiecīgi Olympic Casino un Klondaika.

“Faktsiki tas ir mūsu viedoklis un arī komisija atbalstīja, ka tur nebūtu prātīgi izveidot stāvvietas, jo šīs izklaides vietas strādā pa naktīm. Naktīs tur nekad nav problēmu apstāties, bet dienas laikā izveidot speciālas stāvvietas, kad pilsētas centrā tā jau trūkst stāvvietu, tas nebūtu prātīgi,” komisijas sēdē savu viedokli skaidroja pašvaldības iestādes Komunālā pārvalde vadītājs Andris Kausenieks.

Viņš gan noradīja, ka centrā vajadzētu gan vēl kādu stāvvietu taksometriem, jo Andreja ielā esošo stāvvietu ir “ventspilniekiem un tūristiem grūti atrast”. Komunālās pārvaldes piedāvājums ir centrā vienu vietu atrast un tā būtu Kuldīgas ielā nedaudz uz priekšu pirms autobusu pieturvietām, kas atrodas iepretim Swedbank. Sajā stāvvietā pastāvīgi varētu atrasties divi taksometri, kas būtu norādīts attiecīgā ceļa zīmē. Komisija šo viedokli vienbalsīgi apstiprināja. Galīgais lēmums tiks pieņemts domes sēdē.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA