Pirms savu krāšņo ziedēšanu beidz viengadīgie vasaras ziedi, Ventspils dobēs šonedēļ uzsākta krizantēmu stādīšana, piešķirot pilsētas apstādījumiem rudens noskaņu. Stādīšanas darbus veic PSIA «Ventspils labiekārtošanas kombināts» pēc P/I «Ventspils Komunālā pārvalde» pasūtījuma.

Pilsētas apstādījumu dobes šonedēļ tiks papildinātas ar 1000 krizantēmu stādiem, ko piegādāja uzņēmums SIA «Sedumi» no Jēkabpils. Krizantēmas paredzēts iestādīt dobēs līdzās Kuldīgas un Lauku ielas krustojumam, Bērnu pilsētiņā, atsevišķās dobēs pie figurālās ziedu skulptūras «Puķu govs» Sarkanmuižas pļavā, kā arī citviet pilsētā, kur, mainoties sezonām, viengadīgos vasaras ziedus nepieciešams nomainīt pret jauniem stādījumiem.

Neskatoties uz to, ka jau sācies kalendārais rudens un arī pilsēta pamazām iegūt rudens ziedu noformējumu, ventspilniekus un pilsētas viesus joprojām priecē figurālās ziedu skulptūras, kas šosezon ietērptas 27890 puķu, 1532 vasaras ziedi, kas sastādīti 86 pilsētā izvietotajos puķu podos, kā arī 31450 augu, kas grezno dobes 2537 kvadrātmetru platībā. Tāpat pilsētu joprojām rotā 19 vasaras puķu piramīdas, 178 puķu kastes un 175 iekaramiem puķu trauki.

Jautājumu gadījumā aicinām rakstīt ziņu uz e-pasta adresi vlk@ventspils.lv vai zvanīt pa tālr.  63626920.

 

13.09.2023. / Autors: PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” / Foto: PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts”