Starptautiskais konkurss “Ventspils IT izaicinājums 2022” norisinās jau septīto gadu, aicinot 1. – 12. klašu skolēnus pierādīt savas spējas un zināšanas tehnoloģijās, pildot dažādus radošus uzdevumus. Šogad konkursa organizatori piedāvā dalībniekiem tiešsaistē satikt uzdevumu veidotājus un uzdot sev interesējošus jautājumus.

Dalība šādā pasākumā būs noderīga tiem, kas konkursā piedalīsies pirmo reizi un vēlas iegūt vairāk informācijas par tā norisi. Savukārt tiem dalībniekiem, kas jau iepazinušies ar konkursa uzdevumiem, šī ir lieliska iespēja satikt organizatorus un uzdot neskaidros jautājumus. Tiešsaistes informatīvais pasākums notiks katrai grupai atsevišķi. Pasākuma datumi un pieslēgšanās saites:

Sīkāku informāciju par konkursa norisi iespējams atrast konkursa mājaslapā: www.ventspilsitc.com, kā arī sociālajos tīklos Instagram @ventspilsitchallenge un Facebook @ventspilsitc. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā aicinām rakstīt uz e-pastu: itc@ventspils.lv.

Tehnoloģiju konkurss “Ventspils IT izaicinājums” notiek pateicoties Ventspils valstspilsētas  pašvaldības atbalstam.

Konkursu organizē Ventspils Digitālais centrs sadarbībā ar uzticamiem partneriem un informatīvajiem atbalstītājiem: Zinātnes centru “VIZIUM”, Ventspils Augstskolu, Ventspils valstspilsētas domes Izglītības pārvaldi, Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes “Zinātnes un izglītības inovāciju centru”, Kosmosa izziņas centru Cēsīs, Daugavpils Inovāciju centru, “Network of innovative informal education for youth (INPUT)”, izglītības organizācija “MTÜ Nuti-Võlur”, IT Izglītības fondu – Start(IT), Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociāciju (LIKTA), Izglītības un zinātnes ministriju un Valsts Izglītības attīstības aģentūru.

 

6.10.2022. / Autors: Ventspils Digitālais centrs / Foto: Ventspils Digitālais centrs