Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” struktūrvienība – Ventspils Piejūras kempings – aizvadījis aktīvu 2022. gada vasaras tūrisma sezonu. Šī gada pirmajos astoņos mēnešos tika uzņemti vairāk nekā 14 000 viesu, kas apliecina, ka Piejūras kempings ir viena no pieprasītākajām apmešanās vietām Ventspilī.

Jūnijā Ventspils Piejūras kempingā nakšņoja 2408 tūristi, no kuriem vairums, līdzīgi kā pārējā vasaras tūrisma sezonā, bija viesi no Latvijas un Lietuvas. Turpmākajos mēnešos viesu bija pat divas reizes vairāk: jūlijā Ventspils Piejūras kempingu izvēlējās 5664 ceļotāji, bet augustā – 5395 viesi. Kopumā tūristi šogad pārstāvēja tādas valstis kā Igauniju, Vāciju, Zviedriju, Somiju, Nīderlandi, Norvēģiju, Šveici un citas.

Vēsā pavasara dēļ šogad Piejūras kempings pirmos tūristus uzņēma vēlāk nekā citus gadus – pirmie viesi, kas bija devušies ceļojumā ar treileri, ieradās martā, savukārt pirmās telšu vietas tika iznomātas aprīlī.

Ventspils Piejūras kempings viesus uzņem arī rudens un ziemas sezonā, piedāvājot nakšņošanas iespējas divu veidu apsildāmās mājiņās. Pieejams arī pirts atpūtas komplekss – ģimenes pirts, kas paredzēta līdz 4 personām un lielā pirts ar banketu zāli saviesīgu pasākumu rīkošanai. Viesu labsajūtai pieejams arī karstā ūdens kubls. Kempinga teritorijā atrodas divas servisa ēkas, kurās pieejamas labierīcības, kā arī kafejnīca un pašapkalpošanās virtuve.

Lai veiktu rezervāciju, kā arī sīkākai informācijai zvanīt pat tālr. 63627925, mob. 22008805 vai rakstīt e-pastā camping@ventspils.lv.

 

6.10.2022. / Autors: PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” / Foto: Ventspilnieks.lv arhīvs