Ceturtdien. 7.septembrī, Ventspils Mūzikas vidusskolas ar koncertzāles funkciju būvlaukumā svinīgā pasākumā, piedaloties arī kultūras ministrei Dacei Melbārdei, ēkas pamatos tiks ievietots vēstījums nākamajām paaudzēm.

Kā informēja Komunālās pārvaldes pārstāve Dace Kalsere, vēstījuma saturs satur informāciju par Ventspils pilsētu, jaunās Ventspils mūzikas vidusskolas ēkas parametriem un īstenoto būvniecības tehnoloģiju risinājumiem, mērķis, kādam šī ēka būvēta, informācija par ēkas arhitektu, būvnieku, kā arī informācija par ēkā uzstādīto unikālo instrumentu – koncertzāles ērģelēm. Līdzās vēstījumam tiks ievietots 7.septembra vietējā laikraksta Ventas Balss numurs un šī brīža naudas zīme eiro.

Vēstījums tiks ievietots latviešu un tulkots angļu un ķīniešu valodās, lai tas tiktu nodots arī pasaules populārākajās valodās.

Ventspils mūzikas skolas ar koncertzāles funkciju būvdarbi tika uzsākti šā gada 8.februārī. Jaunās Ventspils Mūzikas vidusskolas ar koncertzāles funkciju ēkas ēkas kopējā platība būs 6 883 kvadrātmetri: 76% ēkas paredzēts skolas vajadzībām, bet 24% – komerciālo un nekomerciālo koncertzāles funkciju īstenošanai.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Komunālā pārvalde