Ventspils Mākslas skola izsludina jaunu audzēkņu uzņemšanu

0
713

Rudens jau tuvojas, kad mācības skolās atsāks arī bērni un jaunieši. Šis ir arī laiks, kad sākt domāt par bērnu nodarbinātību ārpus skolas – pulciņos. Viena no iespējām ir sūtīt savas atvases Ventspils Mākslas skolā, kas nupat izsludinājusi jaunu audzēkņu uzņemšanu.

Kā informēja Ventspils pilsētas Izglītības pārvaldē, mazākie bērni vecumā pieciem līdz sešiem gadiem gaidīti sagatavošanas klasītēs, lai zīmējot, gleznojot un veidojot ar mālu, attīstītu radošo domāšanu. Savukārt septiņus gadus vecajiem palīdzēs realizēt mākslinieciskās idejas atbilstoši mūsdienu mākslas aktualitātēm.

Bērni no astoņu gadu vecuma un arī nedaudz vecāki aicināti apgūt profesionālās ievirzes izglītības programmu vizuāli plastiskajā mākslā, kas ilgs septiņus gadus. Savukārt jauniešiem, kas sasnieguši 15 gadu vecumu, Mākslas skola piedāvā iestāties studiju kursā, lai trīs gadu laikā iepazītos ar plašo vizuālās mākslas pasauli.

Dokumentus pieņem līdz 30. augustam Zvana ielā 6, darba dienās no plkst. 110 līdz 18. Plašāka informācija ventspilsmakslasskola.lv vai pa tālruni 63622423.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pixabay