Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Picture Agency

Baltijas lielākajā komunikācijas nozares konkursā Mi:t&Links. Baltic Communication Awards 2017 augstu novērtējumu saņēmis uzņēmums SIA Ventspils nafta termināls (VNT). Nominācijā Iekšējā komunikācija uzņēmums saņēmis otrās vietas balvu par projektu – drošības noteikumu ievērošana darba vietā. 

Konkursa ietvaros starptautiskā žūrija izvērtēja vairāk kā 130 komunikācijas projektus 15 kategorijās no trim Baltijas valstīm, un finālistu prezentācijas norisinājās Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā. Nominācijā Iekšējā komunikācija VNT ierindojās aiz Air Baltic Corporation un SIA MM&A/Hill+Knowlton Strategies kopprojekta, un ieguva godalgoto otro vietu ar projektu par dzīvības glābšanas noteikumu ieviešanu caur spēles elementiem.

Dzīvības glābšanas noteikumi ir drošības pamatnoteikumu kopums, kuru plaši izmanto naftas un gāzes nozarē strādājošie uzņēmumi visā pasaulē dažādu risku novēršanai: sākot ar darbu slēgtajās telpās līdz veselam saprātam nestrādāt alkoholisko vielu ietekmē. Nozares pētījumi liecina, ka noteikumu stratēģiska un pastāvīga ievērošana var novērst līdz pat 60% negadījumu, kuri varētu beigties letāli.

VNT ieviesa Dzīvības glābšanas noteikumus 2016.gada 1.jūnijā, izglītošanas un apmācību procesā izmantojot spēles elementus. Vieglākai noteikumu uztveršanai tika izstrādāta īpaša Bingo spēle, kurā tika iesaistīti VNT darbinieki un līgumstrādnieki. “Ieviešot Dzīvības glābšanas noteikumus, mēs pierādījām, ka pielietojot radošas metodes un domājot ārpus ierastā, mēs varam sasniegt svarīgus mērķus daudz efektīvāk,” norādīja VNT projektu koordinatore Dace Edžiņa.

Mi:t&links. Baltic Communication Awards ir ikgadēja starptautiska komunikācijas nozares balva, kuras mērķis ir dot iespēju industrijas profesionāļiem dalīties ar labāko praksi, kā arī godalgot labākos projektus un kampaņas. Šogad konkursā izvērtēja 133 projektus un darbus no visām trim Baltijas valstīm.