Ventspils nafta termināls slimnīcai uzdāvina modernākos asinsspiediena mērītājus

1406
Autors: Ventspils nafta termināls
Autors: Ventspils nafta termināls

SIA Ventspils nafta termināls (VNT) nule kā noorganizējusi vēl vienu sabiedrībai un pilsētai nozīmīgu labdarības projektu, uzdāvinot Ventspils slimnīcai modernākos asinsspiediena mērītājus. Tas būtiski atvieglos slimnīcas personāla ikdienu, īpaši uzņemšanas nodaļai, kad katrai sekundei cilvēka dzīvē ir izšķiroša nozīme. Jaunais spiediena mērītājs ievērojami saīsinās apgaitas laiku un ļaus dažās sekundēs izmērīt asinsspiedienu.

“Esam gandarīti par sadarbību, kas VNT gadu gaitā izveidojusies ar Ziemeļkurzemes reģionālo slimnīcu. Mūsu sniegtais atbalsts slimnīcai ir radījis pozitīvas pārmaiņas personāla un pacientu ikdienā. Tāpat tas veicina arī Kurzemes reģiona izaugsmi, kas mums kā lielam darba devējam reģionā ir būtiski. Veselība un drošība ir mūsu prioritātes – kā darbinieku, tā visa reģiona iedzīvotāju kontekstā,” uzsvēra VNT ģenerāldirektors Larss Panclafs.

Sadarbība starp VNT un Ziemeļkurzemes reģionālo slimnīcu pastāv jau vairākus gadus. Pa šiem gadiem ir izveidojusies laba sadarbība – slimnīca apkopo, kāds medicīniskais aprīkojums tai vēl nepieciešams, lai uzlabotu personāla ikdienu un paaugstinātu veselības aprūpes kvalitāti pacientiem, un VNT, izvērtējot iespējas, Ziemassvētku laikā uzdāvina vajadzīgo aprīkojumu.