Novadā darbu sāk Ventspils novada pašvaldības policija, informē Ventspils novada domes priekšsēdētājs Aivars Mucenieks.

Juridiski Ventspils novada pašvaldības policija tika nodibināta 1. janvārī, bet pēc tam notika amata konkurss par pašvaldības policijas priekšnieka izvēli. 3. jūnijā sāka strādāt policijas priekšnieks Broņislavs Ostrovskis – līdzšinējais Bauskas novada pašvaldības policijas priekšnieks ar lielu pieredzi.

Maija beigās pašvaldība saņēma divus policijas auto “Dacia Duster”. Tie ir sertificēti un aprīkoti atbilstoši visām prasībām. Domes priekšsēdētājs stāsta, ka pašvaldības policijai būs trīs policijas inspektori: “Domāju, ka pašvaldības policijas darbinieku devums būs diezgan ievērojams – viņi pārbaudīs, kā tiek ievēroti pašvaldības saistošie noteikumi, uzraudzīs, kas notiek piekrastes pagastos, jo ir jāpārliecinās, ka netiek izbraukāta krasta kāpu aizsargjosla. Protams, policisti piedalīsies kārtības uzturēšanā novadā rīkotajos pasākumos, turklāt, ja būs nepieciešams, mūsu policijas darbinieki var pieaicināt kolēģus no valsts policijas.”

Šobrīd līdz 7. jūnijam ir pagarināta pieteikšanās Ventspils novada pašvaldības policijas inspektora amata konkursam (3 vakances). Plašāka informācija: Ventspils novada pašvaldības policijas inspektora amata konkurss.

 

5.06.2024. / Autors: Ventspilsnovads.lv / Foto: Ventspilsnovads.lv