Trešdien, 28.augustā, Ventspils pilsētas pedagogi pulcēsies uz ikgadējo sanāksmi, lai pārrunātu svarīgākās aktualitātēs pirms jaunā mācību gada sākuma. Turklāt šoreiz sanāksmē piedalīsies arī izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska, informēja Ventspils pilsētas domes Izglītības pārvaldē.

Konferences laikā Ventspils pilsētas Izglītības pārvaldes vadītāja Ineta Tamane pastāstīs par infrastruktūras un materiāltehniskās bāzes uzlabošanu izglītības iestādēs šī gada vasarā. Ventspils pilsētas Izglītības pārvaldes Metodiskā dienesta vadītāja Inguna Rudēvica kopā ar pedagogiem pārrunās izglītojamo sniegumu pagājušā mācību gada valsts pārbaudes darbos, kā arī pastāstīs par jau paveikto un vēl iecerēto Metodiskā dienesta darbībā. Savukārt Ventspils pilsētas Izglītības pārvaldes vadītājas vietniece Jana Jansone pastāstīs par jaunā mācību gada aktualitātēm.

Konferencē viesosies arī Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvji, tajā skaitā nozares ministre Ilga Šuplinska, sarunājoties ar Ventspils pilsētas pedagogiem un Izglītības pārvaldes pārstāvjiem. Pasākuma noslēgumā notiks diskusija.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Ieva Ābele, Saeima