Ventspils poliklīnikā kāds gados jauns vīrietis ar nazi uzbrucis savam ārstam, nodarot viņam miesas bojājumus un no notikumu vietas aizbēgot. Drīz pēc tam ventspilnieks tika aizturēts, pastāstīja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Signe Šteinberga.

Incidents noticis otrdien, 26.novembrī. Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa darbinieki kopā ar Ventspils pašvaldības policiju operatīvi pusstundas laikā aizturēja vīrieti, kurš poliklīnikā bija pastrādājis uzbrukumu savam ārstējošam ārstam un no notikumu vietas aizbēdzis. Ārstam nodarītie miesas bojājumi nav dzīvībai bīstami. Savukārt uzbrucējs aizturēts P.Stradiņa ielā, Pārventā.

“Protams, esam nepatīkami pārsteigti par šādu pacienta rīcību, bet diemžēl to iepriekš nekādi nevarējām paredzēt un novērst. Taču šobrīd pacienti var droši doties uz vizītēm un izmeklējumiem, apdraudējums ir novērsts,” sacīja Ventspils poliklīnikas valdes priekšsēdētāja Dace Sormule.

Par notikušo policijā uzsākts kriminālprocess, notiek izmeklēšana, lai noskaidrotu precīzus notikušā apstākļus. Kriminālprocesa ietvaros tiks nozīmētas arī ekspertīzes, tai skaitā, lai noskaidrotu aizturētās personas, 1994.gadā dzimuša vīrieša, veselības stāvokli.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pixabay