Otrdien godināti gada balvas Drošākais uzņēmuma autoparks zelta, sudraba un bronzas kategoriju ieguvēji, kā arī pasniegtas Grand Prix balvas četriem uzņēmumiem ar drošākajiem autoparkiem – pašvaldības SIA Ventspils reiss, SIA Cemex, SIA Kurbads un Ko un SIA AbbVie.

Konkursa dalībnieki tika vērtēti četrās kategorijās: pasažieru pārvadātāji, vietējie kravu pārvadātāji un speciālā pielietojuma autoparki, starptautiskie kravu pārvadātāji un zemāka riska autoparki. Konkursa žūrija atzīst, ka šogad konkurence uzņēmumu vidū bijusi liela un dalībnieki ar savu ikdienas autoparku pārvaldības politiku pierādījuši, ka kopēja satiksmes drošība ir kļuvusi par vienu no prioritātēm.

Pasažieru pārvadātāju segmentā zelta kategoriju ieguvuši šādi uzņēmumi: AS Nordeka, AS Talsu autotransports, pašvaldības SIA Ventspils reiss. Sudraba kategoriju ieguva SIA VTU Valmiera, bet bronzas kategoriju – SIA Jelgavas autobusu parks.

Vietējo Baltijas kravu pārvadātāju un speciālā pielietojuma autoparku jomā zelta kategoriju ieguva uzņēmumi SIA Cemex, SIA Hoyer Latvia, SIA Krauzers, SIA Lemminkainen Latvija. Sudraba kategoriju ieguva uzņēmumi SIA Clean R, SIA DHL Latvia, SIA HAVI Logistics, VAS Latvijas autoceļu uzturētājs, AS Sadales tīkls, SIA ZAAO. Bronzas kategoriju ieguva SIA Ceļu būvniecības sabiedrība Igate, AS Delta LV, SIA Latvijas Energoceltnieks, kā arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests.

Autors: LETA / Foto: Publicitātes foto