Gadskārtējā konkursa Drošākais uzņēmuma autobusu parks žūrijas komisija izvirzījusi PSIA Ventspils reiss dalībai konkursa otrajā kārtā.

Pirmajā kārtā tika vērtēta pieteikuma anketā sniegtā informācija, kā arī Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) un Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja (LTAB) sniegto datu analīzes rezultāti.

Konkursa otrajā kārtā žūrijas eksperti veiks padziļinātu izpēti un analīzi uzņēmuma autoparka izvērtēšanai, vērtējot uzņēmuma un tā vadības iesaisti risku vadībā, autoparka raksturojošos parametrus un tehnisko nodrošinājumu, uzņēmuma autovadītāju vadības procesus (apmācība, uzraudzība, motivēšana, darba apstākļi u.c.) un uzņēmuma ieguldījumu ceļu satiksmes negadījumu profilaksē.

Šogad saņemts līdz šim lielākais pieteikumu skaits, un tas liecina tikai par vienu – arvien vairāk uzņēmumu rūpējas ne tikai par sava autoparka pārvaldību un kopējo satiksmes drošību, bet ir gatavi ar savu pozitīvo pieredzi dalīties arī ar citiem.

Gada balvas konkurss norisinās jau piekto gadu, un tā mērķis ir noskaidrot Latvijas uzņēmumus, kuros vissekmīgāk tiek veikta autoparka pārvaldīšana. Pēdējos četrus gadus galveno balvu ieguva tieši Ventspils reiss.