Ventspils slimnīcā no Mazirbes nogādā vācu tūristu ar sirdsdarbības problēmām

1418

Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī nogādāts kāds tūrists no Vācijas, kuru Mazirbē bija skārusi pēkšņa saslimšana un bija nepieciešama steidzama hospitalizācija.

Pateicoties Ventspils slimnīcas medicīniskajam personālam, pacientam sniegta neatliekamā medicīniskā palīdzība un pacients piektdien jau devies atpakaļ mājās uz Vāciju, lai turpinātu rehabilitāciju.

Pāris uz Latviju atpūsties devies pirmo reizi un savu atvaļinājumu pavadījuši Mazirbē, pie jūras. Pacienta sieva stāsta, ka neatliekamā medicīniskā palīdzība ieradusies ātri un dzīves biedrs operatīvi nogādāts Ventspils slimnīcā, kur pacientam nodrošināta visa nepieciešamā aprūpe pēc insulta, un šobrīd pacienta stāvoklis ir stabils, līdz ar to pacientam iespējams doties atpakaļ uz Vāciju.

Lai atlabtu pilnībā, pacientam būs nepieciešama rehabilitācija un ārstu uzraudzība, kura tālāk tiks nodrošināta pacienta dzīves vietā Vācijā.

Mediķi aicina cilvēkus ar paaugstinātu asinsspiedienu un sirds problēmām būt uzmanīgiem vasaras laikā, kad laukā ir karstāks laiks un neuzturēties ilgstoši tiešā saulē.