Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī nogādāts divus mēnešus vecs zīdainis, uz kura ķermeņa konstatēti zemādas asins izplūdumi, bet vēlāk arī atklājās ribu lūzumi. Policija uzsākusi kriminālprocesu.

Kā portālam Ventspilnieks.lv skaidroja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Madara Šeršņova, informāciju par notikušo policija saņēma no Ventspils slimnīcas, ka tajā nogādāts divus mēnešus vecs bērns ar acīmredzamiem nopietniem savainojumiem. Uz zīdaiņa ķermeņa redzami zemādas asinsizplūdumi, vēlāk padziļinātās pārbaudēs atklājušies arī ribu lūzumi.

Bērniņš šobrīd ir nodots Rīgas mediķu gādīgajās rokās. Tikmēr Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknī par notikušo ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 13.nodaļas – noziedzīgi nodarījumi pret personas veselību, kura ietvaros tiks skaidroti gūto traumu iemesli. Kā skaidroja Šeršņova, tā kā ģimene ir no Talsiem, izmeklēšanu veiks Talsu iecirkņa amatpersonas. Pašlaik plašāka informācija par notikušo nav sniegta, ģimene arī neesot biju nelabvēlīga. Savukārt tēvs policijai notikušo skaidrojis, ka bērniņu esot pārāk cieši apskāvis.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: SXC