Ventspils slimnīcas teritorijā plāno nocirst 46 kokus

0
208

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Ventspilī teritorijā plānots pārbūvēt ēku, kurā iecerēts izveidot rehabilitācijas nodaļu. Šīs vajadzības dēļ slimnīcas teritorijā plānots nocirst 46 kokus, tajā skaitā 32 kokus, kuru diametrs pārsniedz 20 cm, liecina slimnīcas publiskotā informācija. 

Ārstniecības un veselības aprūpes ēkas pārbūve notiks Pētera ielā 33. Gan zemes, gan objekta īpašnieks ir Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca.

Kā savu ieceri pamato slimnīca, projekta mērķis ir pārbūvēt teritorijā jau esošo ēku, kurai plānots izbūvēt plašu piebūvi 538 m2 platībā un labiekārtojot daļu no zemesgabala. Jaunajā ēkas būvapjomā tiks izvietota slimnīcas rehabilitācijas nodaļa. Tajā uzturēsies un tiks apkalpoti stacionāra, dienas stacionāra un ambulatorie pacienti. Tie būs kardioloģiskie un neiroloģiskie pacienti, tajā skaitā tie, kuri cietuši no insulta. Arī pacienti pēc operācijām, pacienti ar balstu-kustības sistēmas un perifērās nervu sistēmas saslimšanām, ar iekšķīgām slimībām, arī pacienti ar apdegumu sekām, diabēta, pulmanoloģiskie un citi pacienti. Plānots, ka šajā nodaļā uzturēsies arī zīdaiņi un bērni.

Ventspilniekiem vēl tikai nedēļu ir dots laiks, lai izteiktu savu viedokli publiskajā apspriešanā. To iespējams izdarīt līdz 19.novembrim ieskaitot, rakstot uz e-pastu info.slimnica@ventspils.lv. Rakstisku viedokli, priekšlikumus vai iebildumus  var iesniegt arī slimnīcas administrācijā vai nosūtot pa pastu uz Inženieru iela 60.

12.11.2019 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: SIA Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca