Ventspils slimnīcas vecmāte Zaļepska pretendē uz Latvijas gada balvu

1485

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļas vecmāte Diāna Zaļepska izpelnījusies godu tikt nominētai žurnāla Mans Mazais rīkotās akcijas konkursā – nominācijā Gada vecmāte, portāls VentspilsBalss.lv uzzināja Ventspils slimnīcā.

Akcijā vecmātes nominē nevis viņu darba vieta, proti, slimnīcas, bet gan jaunās māmiņas, vienlaicīgi daloties savā stāstā par savu pozitīvo dzemdību pieredzi.

Zaļepska strādā Ventspils slimnīcā jau 32 gadus un jau ilgus gadus saņēmusi pozitīvas atsauksmes no jaunajām māmiņām par viņas sirsnību un profesionalitāti. Zaļepska arī 2014.gadā saņēma īpašu Ventspils pilsētas domes apbalvojumu par neatsveramo ieguldījumu Ventspils slimnīcas un pilsētas labā.

Ventspils slimnīcu kā vietu, kur laist pasaulē savus mazuļus, izvēlās jaunās māmiņas ne vien no Ventspils un novada, bet no visa Kurzemes reģiona, pat no Rīgas un citiem reģioniem.

Jau vēstīts, ka ar katru gadu Ventspils slimnīcā pieaug jaundzimušo skaits. Pērn pasaulē nāca 630 mazuļi, bet šā gada pirmajā mēnesī – 47.