Sestdien, 25. jūlijā, no plkst. 11.00 līdz 12.00 Rātslaukumā mūsu pilsēta ieskanēsies Ventspils Džeza Noneta atskaņotajā mūzikā un literāro darbu konkursa “Ventspils skan” dalībnieku darbos Ventspils teātra aktieru izpildījumā.

Vijas Draviņas, Ulda Zemes, Simonas Pastores, Andra Lasmaņa un Simonas Griezes lasījumos izskanēs Guntara Tennes, Andras Gaigalas, Jāņa Valka, Aijas Puzareles un Ingas Pozdejevas skaņu iespaidi par Ventspili, kurus mūzikā ietērps Ventspils Džeza Noneta mūziķi Aivara Jaunžeikara vadībā.

Režisore Maija Feldmane aicina: “Tu klausies, bet vai tu dzirdi? Skan! Ventspils skan!”

Sakarā ar pasākuma sagatavošanu un tā norisi, 25. jūlijā no plkst.06.45 līdz plkst.13.30 transporta satiksmei tiks slēgtas Akmeņu un Sofijas ielas.

Pašreizējās laika prognozes liecina, ka 25. jūlijā Ventspilī gaidāma saulaina diena bez nokrišņiem, tomēr lietus gadījumā notikums var tikt atcelts vai pārcelts, tādā gadījumā par to tiks paziņots Ventspils Kultūras centra Facebook lapā.

Gan pasākuma laikā, gan ikdienā lūgums ņemt vērā spēkā esošos ierobežojums – ievērot 2 metru distanci. Kā arī, ja ir saslimšanas simptomi, tad palikt mājās, lai pasargātu gan sevi, gan apkārtējos.

24.07.2020. / Autors: Ventspils Kultūras centrs / Foto: Ventspilnieks.lv arhīvs