Ventspils Valsts 1.ģimnāzijas 100.gadadienas svētkos apbalvo ilggadējo direktori Kopmani

938

Ventspils Valsts 1.ģimnāzijas 100.gadadienas svētku laikā apbalvojumu saņēmusi arī tās ilggadējā direktore Pārsla Kopmane. Viņu par ieguldīto darbu skolas izaugsmē ar Atzinības rakstu sveica pilsētas pašvaldība.

Kopmane vada ģimnāziju jau 24 gadus. Viņai vietējās pašvaldības apbalvojums piešķirts “par profesionālu un nesavtīgu ieguldījumu ģimnāzijas kolektīva vadīšanā, nodrošinot augstus izglītības kvalitātes rezultātus, stiprinot un attīstot valstiskās piederības izjūtu audzēkņiem”, norāda Izglītības pārvalde.

Kopmane arī līdzdarbojas Ventspils pilsētas domes Izglītības komisijā un Izglītības kvalitātes valsts dienesta akreditācijas ekspertu komisijā. Viņa par izglītības iestādes direktori kļuva 1995.gadā.

No pēdējo gadu laikā sasniegtajiem rezultātiem jāmin šovasar saņemtā Ata Kronvalda fonda balva par trešo vietu Zvaigžņu reitingā, kurā atzinīgi tika novērtēti skolu un skolotāju ieguldītais darbs skolēnu talantu attīstīšanā, skolēnu veiksmīgie starti mūzikas un bioloģijas starptautiskajās olimpiādēs.

Kopmane sešas reizes saņēmusi Ventspils pilsētas pedagoģiskā darba inovācijas fonda prēmijas, bet 2005.gadā saņēma Ventspils pilsētas domes balvu. 1999.gadā nominēta kā Ventspils pilsētas Gada skolotājs. 2011.gada oktobrī direktore kļuva par Starptautiskā Luda Bērziņa pedagogu radošo darbu konkursa laureāti par ieguldījumu Latvijas skolu pārmaiņu vadībā un jauninājumu ieviešanā izglītības saturā, uz kā pamata Kopmane atkārtoti tika nominēta Ventspils pilsētas Gada skolotāja titulam. Savukārt 2013.gadā Pārslu apbalvoja ar Izglītības un zinātnes ministrijas Atzinības rakstu.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Ventspils pilsētas Izglītības pārvalde