Līdzīgi kā iepriekšējās dienas, arī jaunā nedēļa Ventspils pusē sāksies tāpat – diena būs saulaina un ļoti silta. Tāda saglabāsies visa turpmākā nedēļa, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes.

Nedēļas sākumā virs Latvijas teritorijas dominēs silta gaisa masa, līdz ar to arī laika apstākļi nostabilizēsies. Debesis dažbrīd būs nedaudz mākoņainas un neliels lietus ir gaidāms vien pirmdien Kurzemē, taču – iekšzemē. Piekrastē nokrišņi nav gaidāmi.

Turpmākās dienas debesis būs pilnībā skaidras vai dažbrīd neliels mākoņu daudzums ik pa brīdim uz mirkli aizsegs sauli. Kopumā laiks būs silts un sauss.

Turpinās dominēs lēns vējš. Nedēļas pirmajās dienās tas iegriezīsies no rietumu puses, bet nedēļas otrā pusē – no ziemeļiem, ziemeļaustrumiem. Līdz pat sestdienai ik dienu gaisa temperatūra pakāpsies līdz +22…+24 grādiem.

Mākoņiem bagātākā būs nedēļas nogale, kad savilksies tumšāki mākoņi. Sestdien ik pa brīdim vēl uzspīdēs saule, bet svētdien – vairs ne. Latviju būs sasniedzis ciklons, kas nesīs arī nokrišņus. Sestdien lietus vēl nav gaidāms, bet svētdiena visa diena gaidāma lietaina.

No pirmdienas līdz ceturtdienai ieskaitot gaidāms vidēji augsts ultravioletā starojuma līmenis (sestā no desmit pakāpēm).

28.06.2021 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Unsplash.com