Sākusies pieteikšanās studijām: Ventspils augstskolā šogad 320 valsts budžeta vietas

639

Sākot ar pirmdienu, 28. jūniju, ikviens studētgribētājs var pieteikties vienotajā elektroniskās pieteikšanās sistēmā studijām. Pieteikšanās notiek arī studijām Ventspils augstskolā.

Pieteikšanās pamatstudiju programmām notiks līdz 11. jūlijam tīmekļa vietnē www.latvija.lv un izmantojot e-pakalpojumu Elektroniskā pieteikšanās studijām pamatstudiju programmās.

Konkurss vienotajā uzņemšanā norisināsies divās kārtās. Pirmās kārtas rezultāti tiks paziņoti 16.jūlijā pēc plkst.18, otrās kārtas rezultāti – 20.jūlijā pēc plkst.17.

Ventspils augstskolā šogad topošie studenti varēs kandidēt uz 320 valsts finansētajām budžeta vietām. Ja nepieciešams pieteikumu apstiprināt, no 6. līdz 12. jūlijam, tas jādara klātienē Ventspils Augstskolā vai arī kādā no citiem pieteikšanās punktiem visā Latvijā.

Pieteikšanās augstākā līmeņa studiju programmās notiek elektroniski vai klātienē. Pieteikties elektroniski var no 28. jūnija līdz 12. jūlijam, sūtot elektroniski parakstītu pieteikumu uz e – pastu studijas@venta.lv. Pieteikuma forma atrodama šeit. Pieteikšanās klātienē notiks no 6. līdz 12. jūlijam.

28.06.2021 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Ventspils augstskola