Lai gan Ventspils pilsētas rotāšana Ziemassvētku noskaņās sākās jau divus mēnešus pirms pašiem svētkiem, turklāt vēl pirms pāris dienām solīja izrotāto pilsētu iedegt svētku rotās nedēļu pirms pirmās Adventes, Ziemassvētku galveno egli Rātslaukumā iedegs nedēļu vēlāk – sestdien, 2.decembrī, informē Ventspils pilsētas pašvaldība. Pilsētas galvenā egle Rātslaukumā tiks iedegta plkst.17. 

Par pilsētas izrotāšanas tik agru uzsākšanu izbrīnu paudis ne viens vien ventspilnieks un pilsētas viesis. Piemēram, trešdien, 15.novembrī, pilsētas Lielajā laukumā jau tika nogādāta milzīga egle, kuras uzstādīšanai bija nepieciešams pat koncertzāles būvlaukuma ceļamkrāns. To gan pašvaldība vēl šonedēļ solīja kopā ar pilsētas gaismu rotām iedegt 25.novembrī, taču, kā var noprast, visi pasākumi ir pārcelti par nedēļu vēlāk.

“Līdz ar Ventspils pilsētas galvenās Ziemassvētku egles iedegšanu pilsētā (2.decembrī), tiks iedegti arī visi pārējie svētku rotājumi, tā padarot gaišāku un priecīgāku Ziemassvētku gaidīšanas laiku,” teikts pilsētas pašvaldības kontā sociālajā tīklā Facebook publicētajā ierakstā.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA