FK “Ventspils” sagrauj Maltas klubu un sper platu soli pretī izšķirošai kārtai

581

FK Ventspils futbolisti ceturtdien savā laukumā svinēja pārliecinošu uzvaru UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas otrās kārtas pirmajā mačā, ar 4:0 apspēlējot Maltas klubu Gzira United.

Spēles pirmā puse aizritēja piesardzīgā futbolā, un tikai puslaika otrā pusē ventspilnieki beidzot izbveidoja bīstamu momentu. Rezultāts gan tika atklāts vēlāk, 41.minūtē. Lielisku izrāvienu veica nigēriešu uzbrucējs Tosins Aijeguns, kurš tālāk piespēlēja Kasparam Svārupam, kurš apspēlēja pretinieku aizsargus un vārtsargu un ieraidīja bumbu vārtos.

Otrajā puslaikā jau dominēja ventspilnieki, un ar katru vārtu guvumu pretinieki tika salauzti arvien vairāk. Vispirms 50.minūtē pēc tālas piespēles bumbu vārtos raidīja Eliu Monteiro. Pēc tam vārti gan tika gūti tikai mača galotnē, taču tie uzstādīja graujošu rezultātu – ar precīziem sitieniem izcēlās Ingars Stuglis un Tosins Aijeguns.