Latvijas čempionātā futbolā virslīgā neuzvarēto spēļu sēriju pagarinājis FK Ventspils, kas kārtējā mačā savā laukumā nospēlēja 2:2 ar virslīgas pārsteiguma autori Valmiera Glass/ViA.

Spēles pirmajā pusē ritēja līdzīga cīņa, taču ventspilniekiem radās vairākas labas iespējas vārtu gūšanai. Valmieriešu aizsardzība bija ļoti stipra, bet mājiniekiem arī pietrūka precizitāte. Puslaika beigās nigērietis Tosins Aijeguns izrāvās uz valmieriešu vārtiem, taču neprecīzi centās apspēlēt viesu vārtsargu.

Visi četri vārti tika gūti otrajā puslaikā. Vispirms ar 11 m soda sitienu rezultātu atklāja Žo Santušs, tomēr jau sešas minūtes vēlāk valmierieši atjaunoja neizšķirtu. Vēl vairāk, spēles 70.minūtē jau vadībā bija valmierieši, kuri arī realizēja 11 m soda sitienu. No zaudējuma ventspilnieki izglābās 75.minūtē, kad savu pendeli realizēja Tosins Aijeguns. Atlikušajā laikā ventspilnieki centās panākt vadību, taču nesekmīgi. Spēle noslēdzās 2:2.

Jāatzīmē, ka Aijeguns ar sešiem vārtiem dala pirmo vietu virslīgas rezultatīvāko spēlētāju rangā.

Turnīra tabulā FK Ventspils ar 14 punktiem 12 spēlēs pakāpās uz piekto vietu, taču tikai par punktu atpaliek FK Jelgava un Jūrmalas Spartaks (viena spēle rezervē), bet līderi ar 25 punktiem ir RFS un Riga FC.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: FK Ventspils