Ventspils Augstskola izsludina atvērto durvju dienu

0
362

Kā ik gadu, arī šopavasar Ventspils Augstskola (VeA) gaida potenciālos studentus uz atvērto durvju dienu. Tā šogad notiks 24.martā.

Kā uzsver augstskolas pārstāve Agnese Jēkabsone, VeA īpaši gaida viesos vidusskolēnus, kur topošajiem studentiem būs iespēja uzzināt par studiju iespējām un studentu ikdienu.

Pasākums tiks atklāts ar augstskolas rektora Kārļa Krēsliņa uzrunu un informāciju par studiju programmām augstskolā, budžeta vietām, kopmītnēm un Erasmus+ programmas iespējām.

Pēc tam visi interesenti dosies uz Ekonomikas un pārvaldības fakultāti, Tulkošanas studiju fakultāti vai Informācijas tehnoloģiju fakultāti, kur būs iespēja ne tikai satikt fakultāšu vadību un docētājus, studentus, absolventus, kuri pēc augstskolas absolvēšanas veiksmīgi iesaistījušies darba tirgū, bet arī būs iespēja piedalīties praktiskajā nodarbībā mutvārdu tulkošanā un iesaistīties informācijas tehnoloģiju un elektronikas interaktīvajās aktivitātēs.

Informācijas tehnoloģiju fakultāte topošajiem studentiem piedāvās iespēju interaktīvā veidā uzzināt par VeA Viedo tehnoloģiju pētniecības centra un SIA PlayGineering izstrādāto profesionālā sporta analītikas risinājumu – spēlētāju izsekošanu, datu analīzi spēles laikā. Interesentiem būs iespēja arī interaktīvā veidā izmēģināt cilvēka skeleta atpazīšanas tehnoloģiju, kuru plaši izmanto datorredzes industrijā – datorspēlēs, drošības jomā, tālaprūpē un citās. Pasākuma dalībniekiem būs iespēja arī izmēģināt 3D printeri, robotus un citus informācijas tehnoloģiju un elektronikas aktivitātes.

Atvērto durvju dienu noslēgumā interesentiem būs iespēja tikties ar Studentu padomes pārstāvjiem, kuri ikdienā rūpējas par sabiedrisko dzīvi augstskolā – organizē dažādus kultūras un izglītojošus pasākumus, kā arī pārstāv studentu intereses gan augstskolas institūcijās, gan Latvijas studentu apvienībā.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: VeA