Sestdien startē Latvijas futbola virslīgas čempionāta jaunā sezonā, un tā solās būt vēl spraigāka un aizraujošāka nekā pērn. Sezonas pirmajā spēlē FK Ventspils savā laukumā uzņems Metta/LU vienību. Spēles sākums plkst.14, tā notiks Katoļu ielas stadionā.

Kā iepriekš solīja komandas vadība, līdzīgi kā pērn, arī šogad ikviens spēles apmeklētājs varēs saņemt karstu tēju vai kafiju, kā arī pīrādziņus un smalkmaizītes.

Šī sezona solās būs īpaši aizraujoša, jo reāli uz čempionu titulu pretendēs sešas komandas. Ikviena vienība ir pastiprinājusi sastāvu, taču vienīgi ventspilniekiem budžets ir saglabājies tāds pats, kamēr visas citas vienības, jo īpaši ambiciozā Riga FC ir ievērojami papildinājusi budžetu, kas ļāvis nolīgt vairākus Latvijas nacionālās izlases futbolistus.

Ventspilnieki pērnajā sezonā bija tuvu tam, lai uzvarētu čempionātā, taču tā izskaņā trīs spēlēs tika zaudēti punkti un beigās tikai trešā vieta. Šogad klubs vēlas beidzot atgūt čempionu titulu.

FK VENTSPILS 2017.GADA SEZONĀ
(iekavās aiz vārda spēlētāja numurs)

Vārtsargi: Maksims Uvarenko (1), Andrejs Pavlovs (16), Ivans Baturins (13).

Aizsargi: Igors Savčenkovs (6), Antons Jemeļins (26), Vadims Žuļevs (3), Nikola Boranijaševičs (25), Ņikita Koļesovs (19), Rašids Obuobi (4), Artjoms Solomatovs (5).

Pussargi: Jurijs Žigajevs (7), Ritvars Rugins (8), Vitālijs Rečickis (21), Simons Pauļus (18), Eduards Tīdenbergs (10), Artjoms Vasjkovs 14), Abdulagi Alfa (11), Rosins Aijeguns (15).

Uzbrucēji: Ģirts Karlsons (20), Kaspars Svārups (23), Aleksejs Aleksejevs (22), Adeleke Akinjemi (17).

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: FK Ventspils