FK Ventspils ir gana labi spēlētāji, lai varētu cīnīties par Latvijas futbola virslīgas čempionu titulu, pārliecināts ir komandas galvenais treneris Pols Ašvorts.

“Domāju, šajā sezonā sastāvs būs nedaudz spēcīgs. Faktiski esam zaudējuši tikai vienu spēlētāju, kuru būtu gribējuši redzēt komandā – Alanu Siņeļņikovu. Mēs viņam piedāvājām līgumu, bet saņēmām atbildi, ka futbolists vēlas pamēģināt iespēju ārzemēs. To ļoti labi sapratām, jo tā tomēr ir iespēja nopelnīt lielāku naudu, tāpēc nekādus šķēršļus nelikām. Tāda pati situācija bija arī ar Niko Boranijaševču un Simonu Pauļu, kuri tagad ir atgriezušies Ventspilī. Siņeļņikovs iepriekš apgalvoja, ka ar citu Latvijas klubu līgumu neparakstīs, taču pēc divām nedēļām lasu, ka viņš parakstījis līgumu ar Jelgavu, kas piedāvājusi lielāku algu. Tas man bija liels pārsteigums.”

Ašvorts uzvēra, ka Siņeļņikova vietā komandai ir pievienojušies pieci jauni spēlētāji, divi no tiem ir no Nigērijas.

Līdz ar to pašlaik Ašvorta rīcībā ir 22 fubolisti, lai gan viņš vēlētos, lai sastāvā būtu par vienu vairāk, kas tikai vairotu iekšējo konkurenci. “Domāju, mūsu čempionātam arī šis nav slikts variants. Esmu pateicīgs klubam, kas atbalstīja manas vēlmes sastāva ziņā. Esam tikuši pie visiem spēlētājiem, uz kuriem arī cerējām,” teica Ašvorts.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: FK Ventspils