Ceturtdienas, 29. aprīļa vakarā, notiks Latvijas Basketbola līgas pusfināla sērijas otrais mačs, kurā BK Ventspils šoreiz viesosies pie BK Ogre. Abu komandu duelī pēc pirmā mača vadībā ogrēnieši, taču noteikti ventspilnieki centīsies viesos atspēlēties, lai nākamo maču savā laukumā sagaidītu uz augstākas iedvesmas līmeņa.

Spēles sākums plkst. 19 Ogrē, to tiešraidē varēs vērot arī Latvijas Basketbola savienības kanālā YouTube.

Sērijas pirmais mačs ventspilniekiem, turklāt savā laukumā, izvērtās pagalam neveiksmīgs. Mača pirmo pusi mājinieki aizvadīja stīvi un ar zemu precizitāti metienos, bet viesi spēlēja agresīvi, meta precīzi un izmantoja visus caurumus laukuma saimnieku aizsardzībā. Turklāt pirmajā puslaikā sasniedza izcilu precizitāti tālmetienos, iemetot 10 no 12 trejačiem. Ogrei turklāt ir sastāva problēmas – nespēlē viens no līderiem Kristaps Dārgais, bet mača otrajā pusē traumu guva arī Rinalds Sirsniņš. Tikai pēdējā ceturtdaļā izdevās sakārtot spēli un tuvoties pretiniekiem, taču zaudēts bija jau pārāk daudz un tuvāk par -10 tikt neizdevās – 83:93.

Šosezon abas komandas līdz pusfināla sērijai bija tikušās piecas reizes – trīs panākumi ventspilnieku rēķinā, bet divas reizes piedzīvots zaudējums. It kā pēc šī rādītāja Ventspils ir favorīti, taču jāatceras, ka faktiski visās spēlēs cīņa bija ļoti sīva. Pirmajā spēlē pērn oktobrī Ogrē ventspilnieki uzvarēja ar 83:76, pēc tam novembrī savā laukumā pieveikti pretinieki dramatiskā cīņā ar 82:81. Arī decembra vidū Ogrē izdevās ogrēniešus uzveikt, šoreiz ar 88:82. Toties janvāra otrajā pusē BK Ventspils savās mājās piedzīvoja smagu sagrāvi ar 28 punktu starpību – 65:83. Visbeidzot marta beigās BK Ventspils viesos atkal zaudēja, šoreiz ar 92:100.

29.04.2021 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: BK Ventspils