Prāmis uz Nīneshamni kursēs 12 reizes nedēļā, uz Trāvemindi – tikai no Liepājas

1663

Prāmju operators Stena Line no otrdienas, 3.janvāra, ievieš izmaiņas kuģu maršrutos no Ventspils un Liepājas ostām. Izmaiņas paredz, ka līdzšinējais reiss uz Trāvemindes ostu Vācijā no Ventspils tiek pilnībā pārcelts uz Liepāju, savukārt uz Nīneshamnes ostu Zviedrijā prāmis no Ventspils dosies reisā 12 reižu nedēļā, portāls Ventspilnieks.lv uzzināja kompānijā.

Līdz šim prāmji uz Nīneshamni un Trāvemindi kursēja no abām Latvijas ostām, bet turpmāk Ventspils tiek pozicionēta kā vārti uz Skandināviju, savukārt Liepāja būs galvenā osta, kas savienos Latviju ar Centrāleiropu.

Maršrutā uz Nīneshamni pilnībā tiks novirzīts prāmis Stena Flavia, kas iepriekš kursēja no Ventspils uz Trāvemindi. Maršrutā Ventspils-Nīneshamne ievērojami tiks samazināts pārbrauciena laiks un prāmju atiešanas skaits palielināsies par 30%. No 3.janvāra līdzšinējo 18 iknedēļas reisu vietā šajā maršrutā būs pieejami 24 reisi nedēļā.

Savukārt Liepāja būs galvenā osta, kas savienos Latviju un Centrāleiropu. Šajā maršrutā uz Travemindi Vācijā tiks ieviests papildu prāmis, tā palielinot reisu skaitu par 25%. No 3.janvāra šajā maršrutā būs astoņi reisi nedēļā.