FK “Ventspils” treneris: Šāds sezonas sākums arī mūs neapmierina; esam parādā faniem

749

FK Ventspils futbolisti, kuri pēdējo trīs spēļu laikā zaudējuši vairākus svarīgus punktus un turnīra tabulā noslīdējuši uz piekto vietu, trešdien, 24.aprīlī, savā laukumā uzņems čempionāta pārliecinošos līderus RFS. Spēles sākums plkst.17.

Ventspilniekiem pēc samērā sekmīga sezonas ievada (uzvara pār Jūrmalas Spartaks) sekoja neveiksmīgs vairāku spēļu ilgs posms, kurā zaudēts FK Jelgava (1:2), kā arī zaudēti punkti pret nomināli vājākiem pretiniekiem – viesos pret Valmiera Glass/ViA (1:1) un savā laukumā pret virslīgas jaunpienācējiem BFC Daugavpils (1:1). Iepriekšējā spēlē viesos zaudēts Riga FC (0:2). Pa vidam vienīgi uzvarēta Metta/LU (2:0).

FK Ventspils galvenais treneris jūtas vīlies un atzīst: “Mēs esam parādā saviem faniem. Brīnišķīgi saprotu, ka viņi gaidīja pavisam citu startu no mīļotās komandas. Mūs, protams, arī tāds starts neapmierina. Vajag laboties, un svarīgs mačs pret līderi – tā ir teicama iespēja. Mēs visi domājam tikai par vienu – par uzvaru. Nezinu, kā ritēs spēle, bet FK Ventspils pilnīgi noteikti cīnīsies līdz galam un par trīs punktiem.”

Aina turnīra tabulā izveidojusies ļoti interesanta, bet sezonas pirmās spēles rāda, ka izteikti vājāku komandu šajā sezonā nav un nebūs. Nosacītie pastarīši jau paspējuši sagādāt ne vienu vien pārsteigumu, bet favorīti – paklupt. Vienīgi RFS ir spēlējuši simtprocentīgi – septiņas uzvaras septiņās spēlēs un ar 21 punktu pārliecinoša pirmā vieta. Otrajā vietā esošie čempioni Riga FC atpaliek jau par deviņiem punktiem. Trešie ar 11 punktiem ir Valmiera Glass/ViA, bet vēl punkts mazāk ir BFC Daugavpils. FK Ventspils seko ar astoņiem punktiem, punkts mazāk ir FK Jelgava, bet pa sešiem punktiem ir Metta/LU, FK Liepāja un Spartaks.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: FK Ventspils