HOROSKOPI (1. VII – 7. VII)

0
443

AUNS
Ļoti svarīga mīlestības tēma – daudz kaislību un emociju. Brīvajiem ļaudīm iepazīšanās iespējas, pāriem interesanti kopīgi piedzīvojumi. Par garlaicību sūdzēties nevarēsi. Profesionālajā jomā izaugsme, bet nekautrējies runāt pat atalgojumu. Arī ikdienā naudas lietās esi apdomīgs, ierobežo tēriņus un neļaujies atlaižu kārdinājumiem.

VĒRSIS
Labs laiks kontaktiem ar ārzemēm vai komandējumam. Privātajā dzīvē ar ārzemēm var sasaistīties sirdslietas. Brīvajiem ļaudīm simpātijas ceļojumā vai interneta sarakstē, pāriem jauni iespaidi, kas satuvina. Darbs prasīs lielu atdevi, vajadzēs pieņemt lēmumus. Situācija var būt saspringta un kolēģiem atšķirīgi viedokļi. Mieru, tikai mieru.

DVĪŅI
Īstais brīdis krāmēt ceļasomas un doties pasaulē! Interesanti cilvēki, jauni draugi un neizdzēšami iespaidi. Ja nekur nebrauksi, tad koncentrējies darbam, bet svarīgās lietās paļaujies tikai uz sevi. Iespējams, vēlēsies attiecību jomā kaut ko mainīt. Ja esošā situācija tevi neapmierina, mēģini mierīgi izrunāties. Laipnība darīs savu.

VĒZIS
Cilvēki labprāt ar tevi komunicēs un izrādīs simpātijas. Kādam sirdī var iekrist koķetas dzirkstelītes, tomēr jābūt uzmanīgam – nedrīkst zaudēt galvu. Lielisks laiks jauniem plāniem, radīsies interesantas idejas par peļņu. Ja būsi čakli pastrādājis, tad arī par atalgojumu sūdzēties nevarēsi. Brīvdienās vislabākā atpūta būs pie dabas.

LAUVA
Darbā atbildīgi pienākumi, un šīs ir īstais brīdis, lai runātu par algas pielikumu. Ja liekas, ka tavs veikums netiek novērtēts, lūkojies pēc labāka varianta. Brīvdienās vari izklaidēties ar draugiem vai pavadīt laiku ar mīļoto. Kāds brītiņš romantiskā divvientulībā attiecībām piešķirs jaunas krāsas. Brīvajiem ļaudīm iespējama iepazīšanās.

JAUNAVA
Nedēļas nogalē labprāt tiksies ar draugiem, apmeklēsi kādu koncertu vai brīvdabas festivālu. Tas viss dos pozitīvas emocijas un ļaus atpūsties gan no mājas, gan darba pienākumiem, kuru būs pāri pārēm. Taču tu neesi viens – līdzās ir uzticami cilvēki, uz kuriem vari paļauties sarežģītos brīžos un arī dalīties priekā.

SVARI
Var nākt vilinošs karjeras piedāvājums vai rasties labas pozīcijas privātajā biznesā. Radoša pieeja darbam nodrošinās panākumus un ienākumus. Svarīga būs arī privātā dzīve – iespējams, vēlēsies, lai kaut kas tajā būtu citādāk. Izdomā kopā ar mīļoto ko aizraujošu. Brīvajiem ļaudīm iespējamas bangojošas emocijas un kaislības.

SKORPIONS
Neieguldi un neiesaisties jaunos projektos, ja neesi līdz sīkumam visu izrēķinājis. Riskēt ar naudu nebūtu ieteicams. Saņemot jaunu darba piedāvājumu, rūpīgi izrunā finanšu nosacījumus. Sekmīgs laiks atvaļinājumam. Labi atpūtīsies siltās zemēs pie siltām jūrām, kur ir daudz saules, nesteidzīgs dzīves ritms.

STRĒLNIEKS
Dzīve mutuļos, būs sarunas, tikšanās, iepazīšanās – tu atradīsies pašā epicentrā. Tajā pat laikā izvērtē, kāpēc kāds tik ļoti vēlas ar tevi draudzēties. Pret jauniem karjeras vai biznesa piedāvājumiem jāizturas apdomīgi. Sargies no pārslodzes un ievēro veselīgu dzīvesveidu. Brīvdienās kaut kur aizbrauc un izklaidējies.

MEŽĀZIS
Tavas zināšanas ir tava bagātība. Ja šķiet, ka kaut kā pietrūkst – ķeries pie mācībām vai atrodi cilvēku, kas gatavs dalīties savā pieredzē. Darbā daudz pienākumu un jauninājumi. Naudas lietās esi apdomīgs, jo peļņas un zaudējumu iespējas iet cieši līdzās, svarīgi nekļūdīties. Privātajā dzīvē par garlaicību nebūs jāsūdzas, mīlestība dzirkstīs.

ŪDENSVĪRS
Arvien biežāk prātā iešaujas domas, ka pienācis laiks dzīvē kaut ko mainīt. Piemērots periods autoritātes stiprināšanai, cilvēki uzklausīs tavu viedokli un respektēs, būsi citiem un arī pats sev labs padomdevējs. Savukārt darbā enerģiska rīcība tiks atzinīgi novērtēta. Būs gan morālais, gan materiālais gandarījums. Mājās diezgan nemierīgi – nedrīkst strīdēties.

ZIVIS
Pozitīvas emocijas un sirds siltums. Esi atvērts visam labajam, ko dzīve tev vēlas uzdāvāt. Tie būs saulaini brīži un neaizmirstami romantiski vakari, kas paliek atmiņā ilgi. Taču lietišķā joma arī prasīs savu. Progresīvas idejas attiecībā uz peļņu. Ja citi tās neizprot, brīnās vai apšauba, neļaujies ietekmēties. Tev izdosies!

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe