HOROSKOPI (11. III – 17. III)

698

AUNS
Diezgan daudz laika paņems darba pienākumi, būs jāuzņemas atbildība un jāpieņem lēmumi. Nesatraucies, gan tiksi ar visu sekmīgi galā. Tajā pat laikā svarīga arī privātā dzīve. Nekašķējies ar mīļoto, pastāsti, kas tev uz sirds un uzklausi arī otro pusīti. Brīvajiem ļaudīm aizraujoša iepazīšanās, kas var pārvērsties nopietnās attiecībās.

VĒRSIS
Iespējas parādīt sevi darbā un iespējams arī kāds vilinošs karjeras piedāvājums. Tikai nerīkojies emociju iespaidā, izvairies no spontānas rīcības un nemaini norunas bez nopietna pamatojuma. Citādi var gadīties, ka pats sev iemet kādu sprunguli riteņos. Piesardzīgs esi, ja darīšanas ar ārzemēm – pārbaudi un izvērtē potenciālos partnerus.

DVĪŅI
Esi apdomīgs tēriņos un pievērs uzmanību naudas lietām. Ja nedēļas nogalē plāno iepirkšanās tūri, izveido sarakstu ar nepieciešamo un neļaujies atlaižu kārdinājumam. Sirdslietas var sasaistīties ar ārzemju tēmu. Ja tev ir otrā pusīte, būtu labi ieplānot ceļojumu vai arī nelielu izbraucienu nedēļas nogalē. Tas atsvaidzinās attiecības.

VĒZIS
Jāsargās no pārāk spēcīgām emociju izpausmēm. Ja nesavaldīsies, vēlāk pašam būs žēl. Lielisks laiks mācībām un redzesloka paplašināšanai, tāpat arī sekmīgs laiks atrast partnerus jauniem projektiem. Darba dienas ritēs piepildīti un dinamiski. Paplašini darbošanos, uzstādi augstākus mērķus vai sāc privāto biznesu. Viss izdosies.

LAUVA
Ja esi ar kādu kopā – izrunājies, samīļo savu otro pusīti un pārsteidz viņu ar kādu pavasarīgi romantisku soli. Brīvajiem ļaudīm savukārt ir iespējas satikt cilvēku, ar kuru jūtama dvēseļu radniecība. Darbā daudz atbildīgu pienākumu, priekšniecība un kolēģi paļausies uz tavu profesionalitāti un tu spīdoši tiksi ar visu galā.

JAUNAVA
Nepaļaujies uz citu solījumiem, bet uz saviem spēkiem un prātu. Pretējā gadījumā var nostrādāt senais teiciens, ka solīts makā nekrīt. Burvīgs periods privātās dzīves sakārtošanai. Kaislības viļņosies, bet tām nebūs vieglprātīgs raksturs. Attiecības balstīsies uz stabiliem pamatiem. Esi kopā ar mīļoto cilvēku un dalies svarīgākajā.

SVARI
Darbā radīsies iespējas piepildīt vēlmes un realizēt plānus, ko sen biji iecerējis. Nepaļaujies pilnībā uz partneriem, bet svarīgajās lietās paturi kontroli savās rokās. Labs laiks privātā biznesa attīstībai, taču jāsaplāno dienas, lai visu var paspēt. Brīvdienās ģimenes darīšanas un pasākumi ar radiniekiem. Savējo lokā jutīsies labi.

SKORPIONS
Nedēļas nogalē piemērots laiks romantiskam randiņam un arī ciešāku attiecību veidošanai. Ja esi jau ar kādu kopā, apmeklējiet izklaides pasākumu, kas abus ielīksmo. Kādam var aktualizēties finanšu tēma. Esi apdomīgs tēriņos un pietaupi. Lietišķajā vidē jāpievērš uzmanība juridiskām niansēm.

STRĒLNIEKS
Tu vari vairāk un labāk! Pavērtē sasniegumus un nospraud jaunus mērķus. Prāts atvērts zināšanām, pieredzes uzkrāšanai un viedām atziņām. Ja kaut ko neproti, tad ir vērts ķerties pie mācībām. Atalgojums no paša paveiktā – meklē iespējas un izdevīgākus variantus. Attiecībās esi saprotošs un respektē otrās pusītes vēlmes un uzskatus.

MEŽĀZIS
Pārdomas par dzīvi un vēlme kaut ko mainīt. Iespējams, meklēsi atbildes uz dziļiem un sarežģītiem jautājumiem. Tajā pat laikā mīlestība sildīs sirdi un iedvesmos. Ja šobrīd esi brīvs, dodies sabiedrībā, tur izcelsies un spīdēsi. Tevi pavadīs cilvēku simpātijas un labvēlība. Nav īsti piemērots laiks, lai kārtotu darīšanas bankās vai iestādēs.

ŪDENSVĪRS
Brīvdienas labprāt pavadīsi mājās, veicot kādus pārkārtojumus vai sarīkojot nelielu ballīti. Rosīšanās dos enerģijas lādiņu jaunajai nedēļai. Tad būs klāt piemērots brīdis kārtot finanšu darījumu, censties pavairot ienākumus un meklēt plašākas iespējas. Prātā nāks interesantas biznesa idejas un īstajā brīdī satiksi īstos cilvēkus.

ZIVIS
Sabiedriskās aktivitātes un publiski pasākumi. Tevi aicinās uz prezentācijām vai korporatīviem pasākumiem. Taču nepārspīlē ar izklaidēm un bohēmu. Darbā iespējami papildus ienākumi, algas pielikums, prēmija vai kādas citas iespējas nopelnīt vairāk. Attiecību jomā pārdomu periods. Ja kas uz sirds – izrunājies.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe