Līdzīgi kā aizvadītajā nedēļā, arī šonedēļ Ziemeļkurzemes piekrastē un Ventspilī gaidāmi ne visai patīkami un pavasarīgi laika apstākļi – arvien valdīs brāzmaini vēji un dienas būs lietainas, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes.

Nedēļa sāksies plaša ciklona ietekmē, līdz ar to pirmdiena Ventspils pusē gaidāma ar lietu un slapju sniegu, ziemeļrietumu vējš brāzmās sasniegs 15-17 m/s, bet gaisa temperatūra pakāpsies vien līdz 0..+1 grādam. Līdzīgi laika apstākļi saglabāsies arī otrdien.

Nakts uz trešdienu būs aukstākā, kad gaisa temperatūra noslīdēs dažus grādus zem nulles. Tomēr jau dienā Kurzemei pietuvosies nākamais ciklons, kas ar dienvidu vējiem atnesīs siltāku gaisu, taču arī bagātīgu nokrišņu zonu. Joprojām saglabāsies brāzmains vējš līdz 15-17 m/s.

Savukārt brīvdienas gan būs jau pavasarīgi siltas, jo arī naktī termometra stabiņš būs virs nulles, bet dienā gaiss iesils līdz pat +8 grādiem. Tomēr jau cita ciklona ietekmē atkal gaidāms lietains  un vējains laiks – teritoriju šķērsos vairākas nokrišņu zonas un mēreni stiprs dienvidrietumu vējš brāzmās Ventspilī sasniegs pat līdz 22 m/s.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pixabay