AUNS
Būsi pievilcīgs un pratīsi atstāt labu iespaidu uz apkārtējiem. Var rasties kādas simpātijas un arīdzan veidoties noderīgi lietišķie kontakti. Nākamā darba nedēļa nāks ar jauniem izaicinājumiem. Ja saņem kādu vilinošu karjeras piedāvājumu, ir vērts to izskatīt tuvāk. Būsi citiem autoritāte un labs palīgs svarīgās lietās būs intuīcija.

VĒRSIS
Prāts augstā līmenī – radīsies jaunas idejas, un tu spēsi pārliecināt cilvēkus, atrast domubiedrus un veiksmīgi uzsākt sen izlolotus projektus. Personības spēks un enerģija. Raugies, lai tavs darbs tiek novērtēts materiālā izteiksmē un nekautrējies apspriest finanšu jautājumus. Brīvdienas velti mājās darbiem un ģimenei.

DVĪŅI
Nedēļas nogalē derētu iziet sabiedrībā, apmeklēt kādu kultūras pasākumu, klubu vai draugu ballīti. Tas sagādās prieku, sniegs dzirkstošas emocijas. Brīvajiem ļaudīm iespējama arī iepazīšanās un pēkšņas simpātijas. Pret sirdslietu tēmu jāizturas atbildīgi. Nav vēlams savas intereses likt pirmajā vietā vai pilnībā piekrist mīļotajam, ja pats domā citādāk.

VĒZIS
Pievērsies mājas darbiem un ģimenei. Saimnieciskas rūpes var sagādāt kreņķus, taču zini, ka visus darbus nekad nav iespējams paveikt. Izdari, cik vari, un tad padomā arī par sevi. Izej sabiedrībā, apmeklē ballīti. Nākamajā nedēļā profesionālajā jomā vai biznesā iespējami jauni pavērsieni. Esi gatavs sadarbībai un jauniem peļņas variantiem.

LAUVA
Vajadzētu izkustēties, pasportot, doties pārgājienā vai vismaz aiziet uz deju vakaru. Kustīgas fiziskas aktivitātes uzlādēs ar enerģiju. Jaunajā nedēļā tā būs pat ļoti nepieciešama. Iespējams, darbā tev gribēs uzticēt papildu pienākumus. Raugies uz izdevīgumu, bet zini, ka šis ir iespēju laiks. Vari arī mainīt darbu pret labāku.

JAUNAVA
Ar naudu rīkojies apdomīgi un nepērc lietas, kas šobrīd tā īsti nav nepieciešamas. Var nākties iztērēt vairāk, nekā esi plānojis. Darbā jauni panākumi vai karjeras piedāvājums. Ir vērts to apsvērt, jo enerģijas pietiek. Jā, ierastais it kā sniedz stabilitāti, taču rutīna ar laiku sāk garlaikot. Privātajā dzīvē kaislības un mīlestības pārdzīvojumi.

SVARI
Mieru, tikai mieru. Neņem neko tuvu pie sirds, jo ar emocijām neko nevar atrisināt. Gudri cilvēki teic, ka sarežģītās situācijās vajag nogaidīt, jo viss vienmēr tā vai citādi atrisinās un sakārtojas. Svarīgāka par profesionālo dzīvi un karjeru šobrīd ir privātā joma. Lielisks laiks, lai kaut ko uzlabotu mājoklī un veidotu un stiprinātu attiecības.

SKORPIONS
Pārdomas par dzīvi. Ik pa laikam gribēsi palikt vienatnē, lai mierīgi sakārtotu domas un līdzsvarotos, jo var gadīties situācijas, kad prāts saka kaut ko vienu, bet sirds citu. Iespējams, kaut kas risināms attiecību jomā. Lietišķajās lietās īpaša uzmanība pievēršama finanšu un juridiskajiem jautājumiem. Viss kārtojams atbilstoši „likuma burtam”.

STRĒLNIEKS
Centies iesaistīties ienesīgos projektos vai uzņemties papildu pienākumus, pastāv iespējas pavairot ienākumus. Turklāt ne tikai tuvākā, bet ilgākā laika periodā. Brīvdienās no rokas ies saimniecības darbi. Burvīgs laiks ģimenes un mīlestības tēmai, nedēļas nogalē esi kopā ar savējiem. Nepaļaujies uz citu solījumiem un nešķied laiku ballītēs.

MEŽĀZIS
Ja esi šobrīd sirdī brīvs, tad dzīve var uzdāvāt neaizmirstamus piedzīvojumus un iepazīšanos ar nopietnu turpinājumu. Savukārt pāriem piemērots laiks, lai vairāk ieklausītos otrā un stiprinātu attiecības. Darbā var pavērties jaunas iespējas, taču vairāk skaties nevis uz karjeras kāpienu, bet izdevīgumu. Jo augstāks amats, jo vairāk stresa.

ŪDENSVĪRS
Nedēļas nogalē var aktualizēties attiecību tēma. Simpātijas un viegls flirts, taču, ja tev jau ir mīļotais cilvēks, tad jāgādā par saskaņu. Nav vērts strīdēties par dzīves sīkumiem. Jaunajā darba nedēļā pievērsies naudas lietām. Iespējams, vēl neesi izmantojis kādas iespējas vai idejas, lai pavairotu ienākumus.

ZIVIS
Aizbrauc brīvdienās ekskursijā vai piknikā pie dabas, satiecies ar labiem draugiem un gūsti kārtīgu optimisma devu. Nav vērts sēdēt vienatnē un gremdēties skumji filozofiskās pārdomās. Darbā vai biznesā iespējami pēkšņi un ienesīgi piedāvājumi, nepalaid garām izdevību. Labs laiks arī mācībām un darba pieredzes apmaiņai.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe