FK “Ventspils” katastrofālā sezona turpinās ar zaudējumu “Metta/LU”

802

Neveiksmju sērija turpinās FK Ventspils klubam, kas svētdien izbraukumā mača galotnē ar 1:2 zaudēja turnīra pastarītei Metta/LU

Spēles gaitā ar bīstamiem uzbrukumiem izcēlās abas komandas, lielākas izredzes bija ventspilniekiem, tomēr tās palika neizmantotas. Rezultāts tika atklāts spēles 52.minūtē, kad uz Ventspils komandas vārtiem tika nozīmēts 11 m soda sitiens. Vārtsargs Ivans Baturins izgājienā nogāza pretinieku spēlētāju, bet soda sitienu precīzi realizēja Tamirlans Džamalutdinovs.

Ventspilnieki izmisīgi centās atspēlēties, taču tas izdevās tikai 82.minūtē, kad soda laukumā precīzi sita Kaspars Svārups. Tomēr vismaz neizšķirtu nosargāt neizdevās, jo jau kompensācijas laikā mājiniekiem uzvaru izrāva Normunds Uldriķis.

Pēc šī zaudējuma FK Ventspils ar 13 punktiem noslīdēja jau uz sesto pozīciju. Pa 13 punktiem ir arī FK Jelgava un Jūrmalas Spartaks, bet zemāk ir vēl tikai Metta/LU un FK Liepāja ar attiecīgi deviņiem un astoņiem punktiem.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: FK Ventspils