HOROSKOPI (17. VI – 23. VI)

629

AUNS
Ir vasara! Ļaujies dzīves plūdumam un neiespringsti par situācijām, ko nevari ietekmēt. Parasti viss kaut kā nokārtojas. Burvīgs laiks, lai ļautos mīlestībai un atrisinātu attiecību jautājumus, ja tajos kas rada domīgumu. Rīkojies apdomīgi ar finansēm, jo atlaižu vilinājuma iespaidā ir riski iztērēties vairāk nekā šobrīd vari atļauties.

VĒRSIS
Lai ko tu šobrīd darītu, atceries, ka sevi jāmīl. Nedrīkst ļauties stresam un brīvdienās labi jāatpūšas, jo jaunajā nedēļā darbu netrūks un dienas ritēs visai saspringti. Iespējami jauni profesionālie izaicinājumi. Kādam dzīvē var aktualizēties ārzemju tēma – gan saistībā ar lietišķiem kontaktiem, gan ar sirdslietām. Labs laiks atvaļinājuma plānošanai.

DVĪŅI
Brīvdienās kopā ar mīļoto cilvēku, ģimeni vai draugiem dodies ekskursijā vai pie dabas. Labā kompānijā smelsies enerģiju nākamajai darba nedēļai, kurā var nākties kārtot lietišķus vai juridiskus jautājumu iestādēs. Tādā gadījumā labi sagatavojies, lai varētu pamatot savu viedokli ar likuma pantiem. Izejot sabiedrībā, iegūsi jaunus draugus.

VĒZIS
Ideāli būtu, ja varētu izkārtot vairākas brīvdienas – ne tikai nedēļas nogali – un baudīt vasaru. Ja ne, tad koncentrējies uz peļņu. Var gadīties, ka galvā rodas biznesa idejas, par kurām atliek tikai brīnīties. Ir jānotic saviem spēkiem, jāparēķina un jādodas uz priekšu. Būsi pilns enerģijas, viegli sapratīsies ar cilvēkiem un izveidosi noderīgus kontaktus.

LAUVA
Pratīsi ar savām idejām aizraut un iegūsi domubiedrus, taču vajadzētu uzklausīt arī citus viedokļus. Ja savu patiesību uzskatīsi par vienīgo pareizo, iespējama apdedzināšanās. Esi uzmanīgs, ja jaunu projektu realizācijā jāiegulda personīgie līdzekļi. Nejauc draudzību ar naudas lietām, un neej par šķīrēju svešos strīdos.

JAUNAVA
Ja vēl neesi atvaļinājuma gaidās, tad rēķinies ar gruntīgu strādāšanu. Var gadīties, ka tev mēģinās “uzkraut” vairāk nekā darba līgumā. Ja kaut ko papildus uzņemies, tad runā arī par papildus samaksu. Brīvdienās vēlams mierīgi atpūsties, pabūt vienatnē, sakārtot domas. Par labu nāks pastaiga dabā, nūjošana vai citi veselīgi pasākumi.

SVARI
Darbā nāksies risināt visdažādākos jautājumus, bet iekšā urdīsies tāds nemierīgs šaubu velniņš. Vai visu daru pareizi? Vai būs gaidītais rezultāts? Galvenais – nesteidzini notikumus un apspriedies ar kolēģiem. Brīvdienās veltīt laiku mīļotajam cilvēkam, ieprieciniet viens otru ar ko neikdienišķu. Brīvajiem ļaudīm iespējama iepazīšanās.

SKORPIONS
Brīvdienas ir īstais laiks, lai paveiktu mājas darbus, kas darba nedēļas laikā iekrājušies. Ja dodies iepirkšanās tūrē un kaut ko gatavojies iegādāties, kārtīgi izpēti cenas, lai nesanāk pārtērēties. Jaunajā nedēļā iespējams, karjeras vai biznesa piedāvājums. Savukārt sirdslietās mīļas, bet domīgas noskaņas. Varbūt kaut kas jāmaina.

STRĒLNIEKS
Vilinās tālas zemes un jauni apvāršņi. Vēlams doties tālākā ceļojumā, bet, ja ikdienas pienākumi tur šeit, uz vietas, tad redzesloku var paplašināt skolojoties. Apmeklē seminārus, lasi, sērfo internetā un viss, ko apgūsi, vēlāk noderēs. Savu tiesu uzmanības prasīs privātā dzīve. Jāgādā par saticību un jāizrunā viss, kas sakrājies uz sirds.

MEŽĀZIS
Pastāv iespējas pavairot ienākumus un tu daudz domāsi, ko un kā darīt, lai nākotnē nopelnītu vairāk. Vēlams orientēties uz pasākumiem, kas dod labumu ilgtermiņā. Tajā pat laikā nedrīkst atstāt novārtā sirdslietas. Darbā vai biznesā pienākumu būs tiešām daudz, un mīļotajam cilvēkam var šķist, ka tu viņam velti pārāk maz uzmanības.

ŪDENSVĪRS
Sajutīsi enerģiju un vēlmi darboties. Prātā rosīsies nopietni un eksistenciāli jautājumi, kas nedod mieru un neļauj iemigt vakaros. Šādos periodos vēlams sākt mācības, lai paplašinātu redzesloku. Tad arī dzimst jaunas idejas. Mājās jāgādā par saticību un brīvdienās vēlams kopā ar savējiem doties atpūtā ārpus mājas.

ZIVIS
Kamēr citi jau bauda vasaru un ir devušies ceļojumos, tev darāmā pilnas rokas. Jāpaspēj atrisināt vienlaikus vairākas problēmas. Turklāt daudzi cilvēki gribēs dzirdēt tavu viedokli, kā arī pasūdzēties par savām rūpēm. Vismaz brīvdienās atvelc elpu. Vēlams pabūt vienatnē un vienkārši nedarīt neko. Jaunā nedēļa sola veiksmi finanšu jautājumos.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe