AUNS
Ieklausies, ko cilvēki runā, lasi presi, sērfo internetā un no plašā informācijas klāsta paņemiet sev noderīgo. Var rasties interese par filozofiskām tēmām, tajās atradīsi vērtīgus domu graudus. Labi darbosies arī intuīcija. Svarīgās lietās gūsi draugu atbalstu, tikai nekārto ar viņiem naudas lietas.

VĒRSIS
Prātā nāks lieliskas radošas idejas, ko ir vērts likt lietā. Ļauj vaļu fantāzijai un piepildi savus sapņus. Ceļā uz panākumiem vajadzētu atrast uzticamus sadarbības partnerus. Līdz ar to vairāk jāieklausās līdzcilvēku viedoklī un jābūt tolerantam pret citādi domājošiem. Laba sadarbība arī ļaus vairāk nopelnīt.

DVĪŅI
Vēlme pēc jaunām zināšanām un iespaidiem. Brīvdienās ir vērts doties nelielā izzinošā ceļojumā vai apmeklēt kādu semināru. Ir jāuzkrāj spēki nākamajai darba nedēļai. Profesionālajā jomā gaidāmi jauni izaicinājumi. Ja neļausi vaļu emocijām un neiesaistīsies strīdos, daudz sasniegsi.

VĒZIS
Dzīve rietēs visnotaļ dinamiski. Profesionālajā jomā nemierīgs periods, taču nesatraucies par to, ko nevari kontrolēt vai ietekmēt, bet padomā – ko vēl varētu darīt. Radīsies lieliskas idejas un jauni plāni. Brīvdienas pavadi ar savējiem, mierīgi atpūšoties, lai nākamnedēļ ķertos pie darbiem ar pilnu jaudu.

LAUVA
Būsi atvērts cilvēkiem un dalīsies ar pozitīvām emocijām. Tomēr dziļi sirdī var iezagties arī skumjāka nots. Galvenais jautājums – vai esmu īstajā vietā un daru to, kas man dzīvē jādara. Brīvajiem ļaudīm kāda tikšanās var izrādīties ļoti īpaša. Ģimenes cilvēkiem mīlestība un gādība vienam par otru.

JAUNAVA
Svarīga mājas un ģimenes tēma. Brīvdienas mīļuprāt pavadīsi, lēnā garā rosoties savā saimniecībā. Vari kārtot, izdaiļot, kā arī izmēģināt jaunas kulinārijas receptes. Gandarījumu sniegs brīdis, kad kopā ar savējiem apsēdīsies pie balti klāta galda. Brīvajiem ļaudīm jāsargās no sirdslietu avantūrām.

SVARI
Vairāk pozitīvisma un optimisma! Attiecību jomā sirds ilgosies pēc mīļums, dvēseles siltuma un romantikas. Izplāno burvīgu pasākumu divatā ar mīļoto cilvēku un pastāsti par savām jūtām. Darbā daudz pienākumu un jāturas tālāk no intrigām. Esi apdomīgs finanšu jomā, neuzņemies kredītsaistības.

SKORPIONS
Nedēļas nogalē ieplāno saimniecības darbus mājās. Uzpos telpas un sakop āra teritoriju. Brīvo laiku pavadi ar savējiem, tā labāk veiksies darbi un būs par ko parunāt. Sirsnīgā atmosfērā gūsi pozitīvas emocijas. Darbā strādā čakli, jo no paveiktā apjoma tiešā veidā atkarīgi ienākumi.

STRĒLNIEKS
Lielisks laiks profesionālajam „izrāvienam” un autoritātes nostiprināšanai. Cilvēki uzklausīs tavu viedokli un respektēs. Iespējams, pienācis laiks arī pašam papildināt profesionāls zināšanas, lai vari vairāk sasniegt. Brīvdienās sarīko mājas ballīti nedaudz bohēmiskā gaisotnē.

MEŽĀZIS
Ļauj, lai dienas un notikumi rit savu gaitu. Patlaban nav īpaši labvēlīgs laiks jaunu kontaktu veidošanai, taču ir vērts izvērtēt līdzšinējos lēmumus un norises. Sirdslietu jomā kaislības un piedzīvojumi, jutīsies bangojošu jūtu viļņa virsotnē. Īstais brīdis randiņiem un attiecību veidošanai.

ŪDENSVĪRS
Darbā sargies no pārpūles, jo pienākumu būs daudz un atbildība liela. Peļņa atkarīga no idejām, tāpēc neatdod tās citiem tāpat vien, varbūt ir vērts padomāt par savu biznesu un realizēt tās pašam. Privātajā dzīvē krāsaini piedzīvojumi, bet ģimenes cilvēkiem jārūpējas par mieru un saskaņu mājas dzīvē.

ZIVIS
Atvēli laiku sev, lai vienatnē sakārtotu domas un izlemtu, pa kuru ceļu doties tālāk. Lai tas, kas bijis uz sirds, paliek pagātnē. Iegūsi optimistisku skatījumu un visā veiksies labāk. Ienākumi tiešā veidā saistīti ar pieredzi, bet kādam peļņas palielināšanas iespējas var saistīties ar ārzemju tēmu.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe