AUNS
Sasprings laiks darba frontē. Milzums pienākumu, kā dēļ var nākties atlikt privātos plānus. Finanšu joma šobrīd prasa radošu pieeju. Ja atradīsi netradicionālu un kreatīvu risinājumu arī visnotaļ racionālās lietās, ar ienākumiem būsi apmierināts. Brīvdienās palutini sevi ar jauku pirkumu un saviesīgām izklaidēm.

VĒRSIS
Ar savu entuziasmu aizrausi līdzcilvēkus un daudzi būs gatavi tev sekot. Tas ir labs priekšnosacījums, lai izvirzītos profesionālā jomā. Svarīgas attiecības ar otro pusīti. Komunikācija būs diezgan dinamiska, valdīs kaislības, var būt arī kāds strīdiņš, kas atrisināms atklātā sarunā. Īstais brīdis attiecības padarīt ciešākas.

DVĪŅI
Aktīva rosība mājās. Labprāt saimniekosi, uzlabosi interjeru un gatavosi krājumus ziemai. Būs arī atklātas sarunas ar radiniekiem, kurās radīsies noderīgas idejas. Starp savējiem valdīs mīļums un atklātība. Veiksies lietišķos jautājumos, vari kārtot komunālos jautājumus vai sarunas bankās. Darbā jāuzmanās no kļūdām.

VĒZIS
Prāts rosīgs, un galva pilna ar jaunām idejām – viena par otru labāka. Ja šķiet, ka pietrūkst kādu zināšanu, tad īstais laiks sākt mācības. Sekmīgs laiks komandējumiem un arī ceļojumiem. Ārzemju tēma dzīvē var ienest jaunus pavērsienus. Lai ko tu uzsāktu, tuvie cilvēki tevi atbalstīs. Ģimenē saskaņa un stabilitāte.

LAUVA
Iespējams, pienācis laiks mainīt darbu, veidot karjeru vai attīstīt privāto biznesu. Šobrīd naudas lietās sekmēsies. Protams, brīnumi nenotiek paši no sevis, bet tev ir iespējas izdarīt visu, lai būtu. Svarīga arī attiecību tēma. Ja šķiet, ka kaut kas nav tā, kā tu vēlētos, no sirds izrunājies. Par labu nāktu neliels brīvdienu izbrauciens.

JAUNAVA
Ātri sapratīsies ar cilvēkiem, radīsi citos simpātijas. Tādējādi iespējams izveidot izdevīgas lietišķās pazīšanās, kā arī brīvajiem ļaudīm satikt savu simpātiju. Diezgan daudz uzmanības prasīs mājas dzīve. It īpaši, ja ģimenē ir skolasbērni. Brīvdienās var nākties doties nopietnā iepirkšanās tūrē. Darbā būsi autoritāte, ar tavu viedokli rēķināsies.

SVARI
Patlaban ir vērts atkal sēsties skolas solā, lai papildinātu zināšanas. Apdomā vai esi gana kompetents jautājumos, par kuriem jālemj. Darbā spriedze – var nākties pieņemt izšķirošus lēmumus. Dari to bez emocijām. Nedēļas nogale sekmīga mājas darbiem. Ieguldi mājokļa labiekārtošanā, iegādājies interjera priekšmetus.

SKORPIONS
Brīvdienās mājās darāmā būs daudz, bet viss ies no rokas. Sarīko ballīti tuviniekiem, kopīgi pasākumi satuvinās vēl vairāk. Svarīgas attiecības ar otro pusīti. Komunikācija būs diezgan dinamiska, valdīs kaislības, var būt arī kāds strīdiņš, kas atrisināms atklātā sarunā. Brīvajiem cilvēkiem romantiskas noskaņas. Esi apdomīgs naudas lietās.

STRĒLNIEKS
Dienas skries kā vāveres ritenī un dažu brīdi būs pat grūti kontrolēt situācijas. Neuzņemies papildus pienākumus, bet ieteicams koncentrēties uz peļņu un jauniem projektiem. Ienākumus gūsi, nopietni strādājot, bet rezultāts priecēs. Brīvdienās prieku sagādās izbrauciens, it īpaši – ja dosies kaut kur ar mīļoto.

MEŽĀZIS
Nopietnība pieeja jebkuram darbam, taču ieguldītie spēki tiks atalgoti materiālā izteiksmē. Sekmīgs laiks lietišķo jautājumu risināšanai. Un var gadīties, ka tev piedāvā iesaistīties kādā pavisam jaunā projektā. Brīvdienās pievērsies saimniecības darbiem, tie ies no rokas. Sirdslietās dzirkstošas emocijas un piedzīvojumi.

ŪDENSVĪRS
Interesantas idejas, kā nopelnīt. Nepalaid garām iespējas, tomēr jebkuram piedāvājumam uz ātru roku nepiekrīti. Brīvdienās vari iepriecināt sevi, iegādājoties labu kosmētiku vai kvalitatīvas smaržas. Taču tērējies ar mēru. Ja rodas problēmas, tad apdomā – vai līdzīgā situācijā neesi bijis jau iepriekš. Un – kādus secinājumus no tā esi izdarījis?

ZIVIS
Labs laiks jaunu iemaņu apgūšanai un pieredzes apmaiņai. Interese par ezotēriskam vai filozofiskām mācībām. Tajās atradīsi noderīgus domu graudus. Sirdslietās iespējamas pārmaiņas un piedzīvojumi. Ja tev ir otrā pusīte, esiet vairāk kopā un dalieties visā, kas šobrīd katram svarīgs. Brīvdienās vēlama atpūta pie dabas.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe