AUNS
Labas iespējas sevi parādīt darba frontē. Kolēģi respektēs, un priekšniecība uzslavēs. Tāda jauka sajūta. Tomēr vairāk priecēs tas, ka šogad tik daudz brīvdienu. Kaut arī paredzami klusie Jāņi, vienalga gribēsi uzklāt galdu un nopīt vaiņagu. Skaiti līdzi izdevumiem, jo ir riski pārtērēties.

VĒRSIS
Visi pošas svētku brīvdienām, bet Vērsis joprojām tikai strādā un strādā. Varbūt pats esi vainīgs, jo uzņemies pārāk daudz vai neuzticies kolēģiem. Līgo vakarā gan vajadzētu aizbraukt kaut kur pie dabas. Ieturēt kārtīgu svētku maltīti no piknika groza. Un varbūt arī kāda papardīte uzziedēs…

DVĪŅI
Aktīvajiem Dvīņiem patlaban prāts uz strādāšanu gan nenesas. Ir diezgan  neauglīgs laiks un liet ūdeni tukšās dzirnavās lielas jēgas nav. Ideālajā variantā – paņem atvaļinājumu. Ja tādu iespēju nav, vismaz Jāņu brīvdienās dodies izbraucienā. Iepazīsi jaunas vietas, satiksi interesantus cilvēkus.

VĒZIS
Savrupais un mieru mīlošais Vēzis pēc iespējas ātrāk gribēs tikt projām no darbiem. No apkārtējās jezgas un burzmas. Patlaban ir arī tāds tukšais laiks, kad darbā vai biznesā īpaši panākumi nav gaidāmi. Klusie Jāņi ar ierobežojumiem tev būs gluži pa prātam, jo gribēsies pabūt vienatnē.

LAUVA
Daudz pienākumu, kāds kolēģis nav paveicis savu darāmo, neskaidrības ar dokumentiem, arī priekšniecība nezina, ko grib. Centies nestrīdēties. Ja tev ir savs bizness, esi tolerants pret partneriem. Jāņos gribētos tādu riktīgu līgošanu… Nebūs… Bet ļauties romantikai un Jāņu nakts burvībai var vienmēr.

JAUNAVA
Var rasties pārdomas par privāto dzīvi un vēlme kaut ko mainīt. Tad izdari visu, kas atkarīgs no tevis, un uzklausi otras pusītes viedokli un vēlmes. Gatavojoties Jāņu svinēšanai, kaut arī šoreiz ar ierobežojumiem, ievēro senās tradīcijas, pin vaiņagus vai pamēģini pats sasiet sieru.

SVARI
Neplāno mājās pārkārtojumus, remontu vai lielus, ekskluzīvus pirkumus. Apdari tikai ikdienas soli. Patlaban nav tas labākais laiks aktīvai rosībai. Tāpēc arī Jāņus vislabāk svinēt pie dabas šaurā lokā vai vispār tikai divatā ar mīļoto kādā gleznainā vietā. Darbā iespējamas situācijas, kas uzjundīs emocijas.

SKORPIONS
Garajās brīvajās dienās piemērots laiks, lai sakārtotu mājas saimniecību, sakoptu dārzu, palutinātu savējos. Līgošana kuplā pulkā šogad nespīd, bet kāda romantikas apvīta papardīte varbūt uzziedēs. Darbā diezgan nemierīgi.  Iespējami pārpratumi. Neiesaisties intrigās.

STRĒLNIEKS
Visi priecīgi gatavojas svētkiem, kaut arī distancēti šaurā lokā, bet tev darba pilnas rokas. Var mainīties pienākumi un priekšniecība nākt klajā ar dīvainām idejām. Ja pats esi vadītājs vai tev ir savs bizness, tad arī jārēķinās, ka dienas ritēs spraigi. Jāņos vēlams mierīgi atpūsties, nevis baudīt alus kausus.

MEŽĀZIS
Profesionālajā jomā vai biznesā iespējas sasniegt mērķus, parādīt savus spēkus un varēšanu. Bet vienlīdz daudz ir arī saimniecisko pienākumu mājās un darīšanu ar ģimenes locekļiem. Līgo svētkos klāj baltu galdautu – kaut vai pats priekš sevis. Un, protams, arī pašiem tuvākajiem.

ŪDENSVĪRS
Jāņos brīvajiem ļaudīm dzīve var uzdāvāt romantiskus piedzīvojumus. Bet, ja esi ar kādu kopā, noorganizē mīļu pasākumu jums diviem vien. No apkārtējās kņadas var paslēpties kādā gleznainā dabas nostūrī. Profesionālajā jomā un naudas lietās kaut kas var bremzēties.

ZIVIS
Daudz darbu, daudz ideju. Kaut arī strādājamās nedēļas tādas saraustītas, tev izdosies parādīt, uz ko esi spējīgs. Un intuīcija darbosies lieliski – no pirmā acumirkļa sapratīsi, kas kuram aiz ādas. Uz romantiskas nots nebūsi pārāk noskaņots, bet kāds jauks piedzīvojums Jāņu naktī var atgadīties.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe