AUNS
Tu daudz paspēsi paveikt, turklāt par ideju trūkumu un radošu pieeju nebūs jāsūdzas. Darbā labas iespējas sevi parādīt, tu zini, kas esi, un ko vari. Brīvajiem ļaudīm var aktualizēties sirdslietu tēma. Iepazīšanās, aizraujoši piedzīvojumi un strauja notikumu attīstība. Pāriem – attiecību „restarts”, jauna dzirksts.

VĒRSIS
Pirmajā vietā mājas dzīve un savējiem. Brīvdienas pavadi ar tuviem cilvēkiem, attiecībās valdīs sirsnība un mīlestība, bet brīvajiem ļaudīm iespējama interesanta iepazīšanās, Sekmīgs laiks ārzemju tēmai – vari doties ceļojumā vai komandējumā. Savukārt darīšanas iestādēs atliec uz vēlāku laiku.

DVĪŅI
Pienācis laiks mācīties! Un nav svarīgi, kāda iepriekšējā izglītība un cik tev gadu. Vari stāties augstskolā, izmantot tālākizglītības iespējas vai apmeklēt kursus. Jebkura jauna informācija vēlāk noderēs. Darbā esi precīzs, bet mājās gādā par saticību un esi tolerants pret tuvinieku viedokļiem.

VĒZIS
Darbs vai privātais bizness prasīs daudz pūļu. Esi precīzs, lietišķos jautājumus noformē juridiski korekti un nepaļaujies uz citiem. Pats visu izdarīsi labāk. Lieliskas iespējas palielināt ienākumus, nekautrējies runāt par naudas lietām un raugies uz izdevīgumu. Brīvajā laikā pasākumi kopā ar ģimeni.

LAUVA
Svarīga attiecību joma. Ja kaut kas nav pa prātam, neturi to sevī, bet no sirds izrunājies. Neskaidras situācijas un neatrisinātas problēmas var radīt emocionālo diskomfortu. Brīvdienās ielūdz pie sevis vai apciemo radiniekus. Darbā ies diezgan nemierīgi. Esi precīzs un nepieļauj kļūmes.

JAUNAVA
Būsi šarmants un pievilcīgs un tevi pavadīs cilvēku simpātijas. Kāda tikšanās var izrādīties īpaša un pāraugt abpusējās simpātijās. Mājās saimnieciskie darbi, un noderīga viedokļu apmaiņa ar radiņiem. Esi uzmanīgs, ja plānotas darīšanas iestādēs vai bankās. Labi jāsagatavojas.

SVARI
Pirmajā vietā mājas dzīve. Patīkami brīži kopā ar mīļoto cilvēku. Sapratīsi, ka varat viens uz otru paļauties visdažādākajās situācijās. Ja rodas kādi sarežģījumi, klausi savai sirdij, nevis citu padomiem, kaut arī tie izteikti vislabākajos nolūkos. Darbā – jaunu kontaktu veidošana.

SKORPIONS
Meklē iespējas paplašināt darbošanos, iesaisties jaunos projektos, taču ar apdomu. Visas vienošanās noformē juridiski pareizi un raugies, lai saistības tiek pildītas. Īpaši precīzam un uzmanīgam jābūt naudas lietās. Brīvo laiku pavadi kopā ar mīļoto cilvēku romantiskā gaisotnē.

STRĒLNIEKS
Esi tolerants attiecībās – gan ar mīļoto, gan kolēģiem, gan draugiem. Ja pratīsi uzklausīt un izprast citus, attiecības veidosies labāk. Neuzņemies pārāk daudz un neļauj izmantot to, ka esi labs cilvēks. Ja kāds lūdz, tad palīdzi, bet tikai tik daudz, cik patiešām nepieciešams.

MEŽĀZIS
Aktīvs un dažādiem notikumiem piepildīts laiks. Ir iespējas iegūt jaunus paziņas un izveidot noderīgus lietišķos kontaktus. Cilvēki ieklausīsies tavā viedoklī un atzīs tavu autoritāti. Tomēr sirds dziļumā ilgosies pēc miera un rāma dienu ritējuma – ja iespējams, dodies ceļojumā un kādu eksotisku zemi.

ŪDENSVĪRS
Nedēļas nogali pavadi ar ģimeni, tas uzlādēs ar pozitīvām emocijām. Ievēro veselīgu dienas režīmu un atjauno organisma resursus. Brīvajiem ļaudīm iespējama iepazīšanās, taču nevajadzētu bez apdoma mesties piedzīvojumos. Jaunajā nedēļā sekmīgi atrisināsi dažādus lietišķos jautājumus.

ZIVIS
Daudz kas atkarīgs no garastāvokļa, tāpēc neiesaisties strīdos, un sargies no stresa situācijām. Nevajadzētu mājās diktēt savus noteikumus, vairāk panāksi ar mīlestību. Kopā būšana ar savējiem sniegs daudz prieka un uzlādēs ar pozitīvām emocijām. Īpaša uzmanība pievēršama naudas lietām.

Autors: Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe