Līdz pat mēneša beigām jeb piektdienai, 30. augustam, Ziemeļkurzemes piekrastē un Ventspilī gaidāmi vasarīgi ļoti silti, saulaini un sausi laikapstākļi, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes.

Pirmdienas priekšpusdiena būs ar mainīgu mākoņu daudzumu, taču nokrišņi nav gaidāmi un mākoņi līdz pusdienai izklīdīs. Pūtīs lēns ziemeļu puses vējš, bet gaiss sakarsīs līdz +22..+24 grādiem.

Otrdiena jau būs pilnībā ar skaidrām debesīm, spoži spīdēs saule, lēns līdz mērens vējš iegriezīsies no austrumiem, bet termometra stabiņš var pakāpties līdz pat +25..+26 grādiem. Līdzīgi laikapstākļi un temperatūra saglabāsies arī trešdien un ceturtdien.

Naktī uz piektdienu Kurzemes piekrasti sasniegs ciklons un nokrišņu zona. Debesis apmāksies, bet priekšpusdienā un pēcpusdienā līs, iespējams, pat stipri. Naktis būs siltas, jo temperatūra nenoslīdēs zem +15 grādiem, taču dienā termometra stabiņš tikai nedaudz pakāpsies virs +20 grādu atzīmes.

Savukārt sestdiena un svētdiena atkal gaidāma ar mainīgu mākoņu daudzumu, bez nokrišņiem, taču dienas kļūs vēsākas un nebūs siltāks par +18 grādiem.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pixabay