HOROSKOPI (26. XI – 2. XII)

797

AUNS
Emocijas mainās un cilvēku nekompetence kaitina. Taču, ja iepriekš kādas situācijas darbā nav bijušas pa prātam, tad tagad viss sāks sakārtoties. Ķeries pie pienākumiem ar jaunu sparu vai maini darbu. Radošas un noderīgas idejas peļņas un biznesa jomā. Brīvdienās jaukākā atpūta būs, ja dosies nelielā izbraucienā.

VĒRSIS
Nedēļas nogalē izej cilvēkos, satiecies ar draugiem, apmeklē saviesīgus pasākumus. Pastāv iespējas izveidot noderīgus kontaktus tālākai nākotnei. Darba nedēļa griezīs strauju ritmu, bet – kaut arī pienākumu netrūks un dienu beigās jutīsies saguris, neatstāj novārtā privāto dzīvi, vajadzētu atklāti izrunāties par svarīgo.

DVĪŅI
Sakrājušies pienākumi saimniecībā, ko nedēļas nogalē vajadzētu apdarīt. Lai viss raitāk virzītos uz priekšu, iesaisti mājiniekus vai ielūdz draugus uz brīvdienu talku. Pēc tam prieku sagādās neliela mājas ballīte. Tikai bohēmu nevajag pāri mēram. Jāgādā par saskaņu ar mīļoto cilvēku, bet brīvajiem ļaudīm iespējama iepazīšanās uz spilgtu personību.

VĒZIS
Svarīga darba vai biznesa tēma. Var rasties izveidot jaunu partnerību, kā arī sekmīgi sadarboties ar ārvalstīm. Tavi ienākumi būs atkarīgi no prasmēm. Ja meklē darbu, norādi CV visu, ko esi mācījies. Attiecībās dzirkstīs kaislības un uguntiņas. Kopā būšana sniegs daudz prieka, bet nepaspried privāto dzīvu ar citiem.

LAUVA
Strādā čakli, jo peļņa būs proporcionāla darbu apjomam un kvalitātei. Nekautrējies runāt par atalgojuma palielināšanu, ja jūties to nopelnījis. Un sargies no nepārdomātiem tēriņiem, it īpaši par sadzīviskām un saimnieciskām lietām. Labāk ieguldi veselības stiprināšanā, bet brīvdienās relaksācijai apmeklē SPA vai skaistumsalonu.

JAUNAVA
Idejas lielākas, nekā iespējas realizēt, gribas vairāk, nekā šobrīd var dabūt… Patlaban vari plānot jaunus projektus, pie kā ķerties nākotnē. Attiecību jomai pieiesi nopietni, vēlēsies zināmu lietu kārtību un stabilitāti. Šis ir piemērots laiks, lai liktu drošus pamatus kopdzīvei, kā arī uzlabotu un stiprinātu attiecības. Mājās vari veikt pārkārtojumus.

SVARI
Darbs paņems daudz enerģijas un no veiksmēm vai neveiksmēm būs atkarīgas emocijas un garastāvoklis, tāpēc centies uz visu raudzīties no gaišās puses. Ja iekrājušies nepaveikti mājas darbi, tad šīs brīvdienas akurāt piemērotas, lai ar tiem tiktu galā. Ar savējiem kopā pavadītais laiks būs pilns saistošām sarunām un nākotnes idejām.

SKORPIONS
Ja jūti, ka pietrūkst kādu zināšanu vai iemaņu, ķeries pie mācībām. Tavas zināšanas noderēs ne vien pašam, bet arī kāds no radiem vai draugiem būs pateicīgs par padomu. Mīlestība sildīs sirdi, taču būs arī pārdomu brīži. Izrunājies ar mīļoto, lai noskaidrotu viņa viedokli. Plauks un zels tās attiecības, kas balstītas uz stabiliem pamatiem.

STRĒLNIEKS
Veiksmīgi risināsi lietišķas sarunas un ātri noorientēsies, kas ir un kas nav izdevīgi. Darba pārrunās mēģini gūt labumu, un biznesā raugies uz izdevīgumu ilgtermiņā. Diezgan liela spriedze var veidoties saistībā ar mājas un ģimenes pienākumiem. Lai atgūtos no skrējiena, brīvdienās atļaujies vienkārši nedarīt neko.

MEŽĀZIS
Zināsi, kur un kā likt lietā savu dzīves pieredzi. Būsi labs padomdevējs sev, tomēr ir vērts ieklausīties arī līdzcilvēku viedoklī. Sekmīga sadarbība ar ārzemēm, labs laiks ceļojumam un radošiem projektiem. Attiecībās dzirkstīs kaislības un uguntiņas, un kopā būšana sniegs daudz prieka. Brīvajiem ļaudīm jāuzmanās no avantūrām.

ŪDENSVĪRS
Nekautrējies vērsties pie labiem draugiem vai seniem darījumu partneriem, ja pats ar kaut ko netiec galā. Svarīga finanšu joma un tajā ideju netrūks. Daļa no tām var izrādīties visnotaļ ienesīgās, tāpēc apdomā – vai izklāstīsi tās darba devējam, vai liksi lietā, veidojot savu biznesu. Brīvdienās atpūties un apmeklē kultūras pasākumus.

ZIVIS
Viss, kam ķeries klāt, ies no rokas. Darbs prasīs iedvesmu un radošu pieeju, taču ar paveikto būsi apmierināts un saņemsi atzinību. Tikai raugies, lai uz taviem pleciem nesakrauj citu pienākumus! Brīvdienās vēlams pievērsties mājai, ģimenei, attiecībām ar mīļoto cilvēku. Sarīko nedēļas nogalē sirsnīgu pasākumu.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe