AUNS
Iespējami palieli izdevumi mājas saimniecības vajadzībām, toties var rasties idejas, kā ienākumus pavairot. Laiks peļņai un profesionāliem sasniegumiem. Mērķtiecība un neatlaidība dos rezultātus. Tiesa, jāuzmanās no sasteigtiem lēmumiem – pirms darīt ko radikālu, mierīgi padomā. Labs palīgs būs intuīcija. Kādi dzīves plāni var saistīties ar ārzemēm.

VĒRSIS
Mācēsi teju vai ideāli saprasties ar cilvēkiem, būsi šarmants un tas palīdzēs atvērt daudzas durvis. Pārsteigsi ar jaunām idejām un interesantiem projektiem. Sekmīgi kontakti ar ārzemēm visdažādākajās dzīves jomās. Brīvdienās dodieties uz draugu ballīti, tikai atceries, ka pārlieka bohēma par labu nenāk. Visu ar mēru!

DVĪŅI
Derētu kādu brīdi pabūtu vienatnē un sakārtot domas, tādējādi radīsies labas idejas un jauni plāni. Augstā līmenī darbosies intuīcija un tu diezgan labi orientēsies situācijās un cilvēku nodomos. Svarīgi saprast, kurp virzies – it īpaši lietišķajā jomā. Varbūt pienācis laiks nomainīt darbu un atrast ekonomiski izdevīgāku piedāvājumu.

VĒZIS
Enerģija mutuļos, un tu būsi noskaņojies lieliem dzīves plāniem, pārmaiņām ikdienas dzīvē, darbā vai biznesā. Vienīgi uzmanīgi izvēlies sadarbības partnerus un ieklausies līdzcilvēku ieteikumos. Brīvdienās izej sabiedrībā un satiecies ar draugiem. Brīvajiem ļaudīm iespējama interesanta iepazīšanās, kas iededz simpātiju dzirkstis.

LAUVA
Nedēļas nogalē būtu jauki sarīkot radu saietu vai dārza svētkus, kur apkārt savējie un dzirkstī pozitīvisms. Brīvajiem ļaudīm labvēlīgs periods stabilu attiecību veidošanai. Darbā vai biznesā esi atvērts jauniem izaicinājumiem, un ne brīdi nešaubies par saviem spēkiem. Tikai nevajag plaši stāstīt par saviem plāniem, lai nerodas skauģi.

JAUNAVA
Darbā papildus pienākumi, kas sagādās rūpes. Dari visu mierīgi un, ja kaut kas nevirzās uz priekšu, atliec to uz vēlāku laiku. Tāpat arī esi piesardzīgs ar iesaistīšanos jaunos projektos. Ieklausies intuīcijā, kas ļaus atrast pareizākos risinājumus dažādās dzīves situācijās. Jāsargās no stresa un sīkiem strīdiem. Iespējamas pārdomas saistībā ar sirdslietām.

SVARI
Daudz enerģijas paņems darbs vai bizness. Ja grasies veikt kādas pārmaiņas, visu rūpīgi izsver, jo pastāv pārsteidzības riski. Var gadīties, ka ir pagrūti savienot mājas un profesionālos pienākumus, tāpēc jāizvērtē šībrīža prioritātes. Svarīga arī attiecību tēma – iespējami aizraujoši piedzīvojumi un iedvesmojošas emocijas.

SKORPIONS
Pavasarīgais vējš matos un strādāt negribas itin nemaz. Ja ir tāda iespēja, tad dodies ceļojumā un baudi dzīvi. Sekmīgs laiks arī ģimenes saišu stiprināšanai, mājokļa izdaiļošanai un komunālo jautājumu risināšanai. Darbā šobrīd īpaši panākumi nav gaidāmi. Izdari kārtīgi to, kas jādara, un velti vairāk laika sev.

STRĒLNIEKS
Dzīve var piedāvāt jaunus izaicinājumus – esi gatavs pieņemt kādu interesantu priekšlikumu profesionālajā jomā. Nešaubies un nesvārsties, jo pats taču zini, kādas ir tavas iespējas. Drošajiem pieder pasaule! Privātajā dzīvē jāuzņemas atbildība par ģimenes un mājas lietām. Brīvo laiku vislabāk pavadīt nesteidzīgā atpūtā.

MEŽĀZIS
Kaut arī pārsvarā esi apdomīgs, racionāls un pragmatisks cilvēks, šajā periodā iespējams pārāk optimistisks skatījums uz situācijām. Ja gatavojies spert kādu izšķirošu soli, tad pārrunā to ar kādu, kura viedoklim uzticies. Sekmīgs laiks nopietniem biznesa projektiem. Orientējies uz ilgtermiņa pasākumiem, kas dos labumu ilgtermiņā.

ŪDENSVĪRS
Uz taviem pleciem gulsies daudz pienākumu, un tu centīsies tos paveikt ar lielu atbildības sajūtu. No spraigā dienu ritma vislabāk atpūtīsies ģimenes lokā, valdīs sapratne un mīlestība. Brīvajiem ļaudīm iespējama negaidīta iepazīšanās, kas pārvēršas simpātijās.

ZIVIS
Interesēs dažādas tēmas, un tu meklēsi atbildes uz jautājumiem, kas radīsies cits pēc cita. Ir vērts apmeklēt arī kādu semināru vai doties pieredzes apmaiņā. Dienu gaita atkarīga no emocijām un garastāvokļa, tāpēc brīvajā laikā dari to, kas vairo optimismu. Uzmanība jāpievērš arī attiecību lauciņam un viedokļu atšķirības jāizdiskutē.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe