FK “Ventspils” iepriecina ar uzvaru pār čempioniem “Riga FC”

740

Patīkamu pārsteigumu svētdien sagādāja FK Ventspils futbolisti, kuri Latvijas virslīgas čempionāta spēlē savā laukumā ar 1:0 pārspēja pašreizējo čempionvienību Riga FC.

Spēle aizritēja ļoti līdzīgi, vārtu gūšanas iespējas bija abām komandām, tomēr rezultāts palika pirmajā puslaikā neatklāts. Līdzīgi ritēja arī otrais puslaiks, kad vairāk uzbruka tieši rīdzinieki, taču tā savas iespējas nespēja izmantot.

Toties Ventspils vienu savu lielisko iespēju izmantoja, turklāt ļoti skaisti. Spēles 78.minūtē viesi laukuma vidusdaļā zaudēja bumbu, ko ātrā pretuzbrukumā izmantoja mājinieki. Ar bumbu strauji izrāvās Tosins Aijeguns, piespēlēja Žo Santušam, kurš ar tālu, bet ļoti skaistu sitienu ieraidīja bumbu vārtu tālajā augšējā stūrī – 1:0.

Atlikušajās 15 minūtēs viesi centās atspēlēties, taču ventspilnieki nocietinājās aizsardzībā un pretiniekiem vairs nebija iespēju izveidot bīstamas situācijas pie mājinieku vārtiem.

Pēc šīs uzvaras FK Ventspils ar 20 punktiem pakāpās uz ceturto pozīciju. Līderi ar 25 punktiem ir RFS un Riga FC, bet ar 21 punktu trešajā vietā atrodas Valmiera Glass/ViA. Visām šīm komandām gan spēle rezervē, tāpat arī piektajā vietā esošajai Jūrmalas Spartaks, kas atpaliek tikai par punktu.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: FK Ventspils